електромобіль Audi

Створено акумулятор для електрокарів, який заряджається за 5 хвилин

audi.com

Є потреба в модернізації станцій для підзарядки

В ізраїльській компанії StoreDot створили батарею для електромобілів з повною зарядкою всього за 5 хвилин. Про це повідомив The Guardian.

Таку батарею вперше виготовили на заводі. Завдяки цій розробці електромобіль можна буде заряджати з такою ж швидкістю, як заправляють бензинові або дизельні автомобілі.

Нові літій-іонні акумулятори розробила ізраїльська компанія, а виготовила – компанія Eve Energe у Китаї.

Генеральний директор Store Dot стверджує, що до цього впроваджувати електромобілі було важко через певний страх автомобілістів. Ті вважали, що якщо вони застрягнуть посеред дороги, треба буде кілька годин чекати, доки батарея зарядиться.

"П'ятихвилинна зарядка літій-іонного акумулятора вважалася неможливою. Але ми не випускаємо прототип лабораторії, ми випускаємо інженерні зразки з лінійки масового виробництва. Це демонструє, що все можливо і готове до продажу", – розповів він.

Для повного заряду потрібні лічені хвилини, однак є необхідність в набагато потужніших зарядних пристроях, ніж ті, які є нині. Ізраїльська компанія планує зробити так, щоб електрокари з їх батареєю змогли долати 100 миль (160 км) на 5-хвилинному заряді вже у 2025 році.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Україні почали штрафувати водіїв на євробляхах.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ