Tesla

Водій проїхав 1200 км на Tesla та розповів про основні недоліки автопілота – відео

Shutterstock

Протягом 12 годин він лише кілька хвилин самостійно керував автівкою

Власник автівки Tesla Model 3 проїхав з Сан-Франциско до Лос-Анджелеса та назад на автопілоті, фіксуючи подорож на камеру. Про це пише Naked Science

Зазначається, що у містах авто рухалося завдяки керуванню бета-версії функції Full Self-Driving, а на трасі працював режим Autopilot. 
 
Оновлена бета-версія FSD дозволяє автомобілю самостійно рухатися не тільки вздовж шосе, однак і у місті. Водію потрібно тільки скласти маршрут, не прибирати руки з керма і контролювати те, що відбувається.
 
Упродовж 12 годин у дорозі водій брав керування автівкою лише на кілька хвилин, аби тричі заїхати на зарядні станції та об'їхати невідоме сміття на дорозі, що могло нашкодити Tesla на високій швидкості. 
 
Після подорожі на УouTube-каналі Whole Mars Catalog з'явилося два ролики з пришвидшеним відеорядом. Обидва відео показують, як Tesla самостійно перемикає режими та професійно водить себе сама. 
 
Батареї Model 3 не вистачило на всі 600 км дороги в один кінець. Тому за час поїздки в Лос-Анджелес зарядні станції довелося відвідувати двічі.
 
 
А ось зворотний шлях до Сан-Франциско почався при повному акумуляторі, і потрібна була всього одна зупинка.
 
Однак зловживання пілотом може призвести до курйозних ситуацій. Зокрема, у Канаді автопілот Tesla тікав від поліції, поки водій спав. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ