Циліндр О'Ніла

Не Марсом єдиним: астрофізик розповів, на яку планету можуть перебратися люди

NASA

У людей може з'явитися новий дім у найближчі 15 років

Астрофізик Пекка Янхунен з Фінського метеорологічного інституту (Гельсінкі) знайшов нове місце, де люди могли би створити позаземну колонію. Про це повідомляє Live Science.

Янхунен вважає, що чудовим місцем буде пояс астероїдів навколо карликової планети Церера. Мова йде про наявність азоту, а також експерт розповів про штучну гравітацію і два гігантські дзеркала, які будуть забезпечувати сонячне світло.

Щоб колонізувати карликову планету, Янхунен пропонує побудову великого сузір'я, в яке увійдуть тисячі циліндричних кораблів, котрі буде з’єднувати дисковидна рама. Остання буде постійно обертатися на орбіті Церери, яка є найбільшим об’єктом в поясі астероїдів між Марсом і Юпітером.

Завдяки такій конструкції можливість нарощування розмірів колонії буде майже нескінченною, якщо просто будуть додаватися нові модулі з краю. Ця ідея пов’язана з обмеженістю можливостей Марса, як вважає учений.

"Мене турбує те, що діти на поселенні Марса не розвиватимуться до здорових дорослих (з точки зору м'язів і кісток) через занадто низьку марсіанську гравітацію. Тому я шукав (альтернативу – "Дивогляд"), яка могла б забезпечити (землеподібну – "Дивогляд") гравітацію", – розповів Янхунен.

Якщо жити на орбіті, тоді найголовніша проблема колонізації Марса – негативний вплив на здоров’я через знижену гравітацію – стане неактуальною. На думку вченого, перших поселенців можна буде відправити до Церери протягом 15 років.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв про астероїд, який на величезній швидкості наближається до Землі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ