Рада підтримала за основу законопроект про збільшення фінансування оборони

  Народні депутати відмовилися голосувати за законопроект загалом, за основу документ підтримали 264 депутати

  Народні депутати підтримали за основу проект Закону № 6600 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", ухвалити який закликав Прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Про це повідомляє "Укрінформ".

  Зазначено, що народні депутати відмовилися голосувати за законопроект загалом, а за основу документ підтримали 264 депутати.

  "Проект Закону підготовлено з метою спрямування перевиконання дохідної частини державного бюджету для збільшення видатків на вирішення найнагальніших проблемних питань оборони, громадського порядку і безпеки держави, соціально-економічних та інших нагальних питань", – йдеться у пояснювальній записці.

  Законопроектом передбачено збільшити видатки загального фонду для фінансування невідкладних потреб на оборону і безпеку держави, у тому числі пов’язаних із проведенням антитерористичної операції у сумі 2 662,5 млн. гривень.

  "З метою надання допомоги найуразливішим верствам населення в оплаті за житлово-комунальні послуги в умовах підвищення ціни на природний газ для населення змінами до Державного бюджету України на 2017 рік пропонується загальний обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг додатково збільшити на 14 100,0 млн. грн. та визначити у сумі 61 173,7 млн. грн", – йдеться у пояснювальній записці до документа.

  Зауважимо, що законопроект передбачає збільшення фінансування і в інших сферах.

  Попередній матеріал
  В Укргідрометцентрі розповіли, коли чекати спеку в Україні
  Наступний матеріал
  Парламентарі ухвалили законопроект про зміни до держбюджету-2017

  ВР прийняла в першому читанні законопроект про Конституційний суд України

  Рада відправила законопроект про КСУ на доопрацювання

  Кнопкодавство та блокування трибуни: як депутати голосували за медичну реформу

  Рада в першому читанні підтримала закон про штрафи за неправильне паркування

  Пленарне засідання Верховної Ради - трансляція

  Подання про зняття недоторканності з 5 нардепів уже в Раді: що далі