joinfo.ua

"Кулуарні ігри": Чому Верховна Рада не може обрати омбудсмена

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Ірина Суслова та правозахисник, менеджер з адвокації Freedom House в Україні Зорян Кісь обговорювали питання обрання омбудсмена у ВР

"Те, що раптом НАЗК не встигло щось перевірити – це означає, що НАЗК дали такий сигнал затягнути цей процес, тому що ми чуємо різні повідомлення у пресі, не знаю, наскільки вони відповідають дійсності, що процес обрання омбудсмена – не самостійний процес, а це процес торгу посадами, звучить Рахункова палата, різні політичні сили", – зазначив правозахисник.

"Я вважаю, що той факт, що було три кандидати, у тому числі два кандидати, які є народними депутатами, які є із коаліції з різних політичних сил і те, що вибори зірвалися, це свідчить про те, що не було жодних політичних домовленостей. Це важливо. Якщо б вибори відбулися, якщо б вони навіть відбулися сьогодні у два тури і переміг би хтось один, тоді ми змогли б говорити, що так відбуваються якісь політичні торги", – відзначила нардеп.

На запитання ведучої, чи все ж ситуація з обранням омбудсмена не означає те, що не домовилися між собою політичні сили, Суслова відповіла: "Це говорить про те, що політичних перемовин немає. Більше того, на ці процеси може впливати громадськість. Тобто це не тільки доказ недієздатності НАЗК".

Повну версію розмови дивіться у відео: 

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - завершено
Наступний матеріал
Брифінг міністра інфраструктури: "Інфраструктурна готовність України до безвізового режиму з ЄС" - завершено
Теги:
Loading...

Брифінг речника Міноборони з питань АТО - завершено

"ЗА ЧАЙ.COM": канадський дослідник Голодомору Роман Сербин в ефірі "5 каналу" о 23:10

Судове засідання у справі екс-беркутівця Шаповалова - завершено

Судове засідання у справі про вбивства людей під час Євромайдану - завершено

Засідання суду у справі Єфремова - завершено

Осмаєв успішно відновлюється після нападу: "На зло ворогам скоро знову буду в строю"