Гривня
Гривня foto

Рада збільшить зарплату помічникам-консультантам нардепів

  Розмір фонду оплати праці помічників-консультантів народних депутатів збільшується до двох місячних зарплат народного депутата, враховуючи премію

  Народні депутати ухвалили постанову "Про внесення змін до постанови Верховної Ради України "Про забезпечення діяльності народних депутатів України", яка передбачає покращення оплати праці помічників-консультантів нардепів. Про це повідомляє "Укрінформ".

  Відомо, що постанову підтримав 251 народний депутат.

  Передбачено збільшення фонду оплати праці помічників-консультантів народних депутатів. Наразі їх фонд оплати праці становить дві зарплати депутата, але без премії у розмірі 25%. Розмір фонду збільшується до двох місячних зарплат народного депутата, враховуючи премію.

  Зазначено, що прийняття постанови є необхідною та дасть змогу певною мірою покращити умови оплати праці помічників-консультантів народних депутатів України "у контексті загальних змін, що відбуваються в оплаті праці працівників державних органів".

  Крім того, у поданні до проекту постанови йдеться про те, що реалізація положень не потребує додаткового фінансування, а буде здійснюватися за рахунок ії економії бюджетних коштів, передбачених на оплату праці в розрізі бюджетної програми 0111010 «Здійснення законотворчої діяльності Верховної Ради України».

  Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що в Україні "в тіні" залишається 35% зарплат. "Тіньову" зарплату отримують близько 8 млн громадян. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева під час селекторної наради.

  Попередній матеріал
  Нормандська четвірка проведе телефонні переговори наступного тижня - Порошенко
  Наступний матеріал
  Після повернення з АТО вчинили самогубство близько 500 бійців – Аваков
  Loading...

  Подання про зняття недоторканності з 5 нардепів уже в Раді: що далі

  У ВР пояснили, чому розгляд депутатської недоторканності може затягнутися на місяць

  У ВР кажуть, що жодних подань на зняття недоторканності з 5 нардепів не отримували

  У Верховній Раді близько сотні депутатів залежні від Росії - Сироїд

  Медична реформа: Чому закони потрібно ухвалити вже цієї сесії

  У КВУ назвали прізвища депутатів, які у квітні голосували лише кілька разів