Борислав Розенблат
Борислав Розенблат 5 канал

У ВР пояснили, чому розгляд депутатської недоторканності може затягнутися на місяць

Парламентарі сподіваються, що це питання вдасться вирішити до кінця нинішньої сесії ВР - до 15 липня

Регламентний комітет парламенту має аж 20 днів для того, аби розглянути подання на зняття депутатської недоторканності, ще щонайменше п'ять днів мають самі народні обранці для того, аби подати письмові звернення щодо цих документів Генпрокуратури. 

У Комітеті кажуть, що всі справи розглядатимуть по мірі їх надходження. Там сподіваються, що це питання буде вирішене до кінця поточної сесії – тобто до 15 липня. Утім, поки жодних подань на зняття недоторканності з п'яти нардепів у Раді не отримували.

"Я принагідно висловлюю щирий жаль, що всі новини, пов’язані з виконанням конституційних повноважень окремих державних органів, посадових осіб - чи то Генеральний прокурор, чи Голова Верховної Ради України, - я особисто дізнаюся із ЗМІ. Як на мене, це не нормально", - прокоментував ситуацію заступник голови парламентського комітету з питань регламенту та організації роботи ВР Павло Пинзеник.

Зауважимо, що поки у залі парламенту присутній лише один фігурант справи – Євген Дейдей, інші ж не з'явились до початку пленарного засідання.

Нагадаємо, 21 червня прес-секретар Генпрокурора Луцкенка повідомила, що чільник ГПУ вніс до ВР подання на нардепів Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Андрія Лозового, Борислава Розенблата та Максима Полякова. Тоді ж у САП повідомили, що готові розкрити таємницю слідства для зняття недоторканості з п'яти нардепів. За даними правоохоронців, нардепи причетні до корупційних оборудок. 

Попередній матеріал
"Бурштинові схеми": суд відпустив фігуранта під домашній арешт
Наступний матеріал
Заяви для ЗМІ Президента ЄР та Президента України - відео
Loading...