joinfo.ua

У ВР кажуть, що жодних подань на зняття недоторканності з 5 нардепів не отримували

  Напередодні у Генпрокурора заявили, що передали до Ради подання на п'ятьох народних обранців

  Станом на 10:00 четверга, 22 червня, до регламентного комітету Верховної Ради не надійшло жодного із п’яти подань позбавлення народних депутатів недоторканності. Про це повідомив перший заступник голови парламентського комітету з питань регламенту та організації роботи ВР Павло Пинзеник, передає УНІАН.

  "Наразі комітет не отримав жодних документів, що стосуються подань про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів України", - зауважив він.

  "Я принагідно висловлюю щирий жаль, що всі новини, пов’язані з виконанням конституційних повноважень окремих державних органів, посадових осіб - чи то генеральний прокурор, чи голова Верховної Ради України, - я особисто дізнаюся із ЗМІ. Як на мене, це не нормально", - прокоментував ситуауцію Пинзеник. 

  Нагадаємо, 21 червня прес-секретар Генпрокурора Луцкенка повідомила, що чільник ГПУ вніс до ВР подання на нардепів Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Андрія Лозового, Борислава Розенблата та Максима Полякова. Тоді ж у САП повідомили, що готові розкрити таємницю слідства для зняття недоторканості з п'яти нардепів. За даними правоохоронців, нардепи причетні до корупційних оборудок. 

  Попередній матеріал
  Три українські компанії постачатимуть в Китай літаки Ан-178
  Наступний матеріал
  Ірак зняв заборону на експорт українського м’яса птиці
  Loading...