ucnoqta.az

Рада в першому читанні підтримала закон про штрафи за неправильне паркування

  Верховна Рада має намір надати право уповноваженим місцевою владою інспекторам з паркування накладати штрафи за неправильну парковку особистого автотранспорту, якщо відповідне порушення було зафіксовано засобами фото- і відеофіксації

  За законопроект №5364 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що стосуються реформування сфери паркування транспортних засобів" на засіданні у вівторок, 6 червня, в першому читанні проголосували 240 народних депутатів. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Законопроектом запропоновано внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, до законів "Про дорожній рух", "Про місцеве самоврядування", "Про страхування", "Про національну поліцію".

  Пропонується, зокрема, надати право уповноваженим місцевою владою інспекторам з паркування притягувати до адміністративної відповідальності порушників правил "зупинки-стоянки автомобілів у межах відповідного населеного пункту, якщо це порушення зафіксовано в режимі фотозйомки або відеозапису". Згідно із законопроектом, копію постанови чи повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності за зафіксовані порушення залишатимуть на лобовому склі автомобіля.

  Також законопроект передбачає притягнення до відповідальності особи, на яку зареєстровано транспортний засіб, за порушення, зафіксовані в автоматичному режимі.

  Крім того, пропонується збільшити штрафи за неправильну парковку. Зокрема, за несплату вартості послуг з використання майданчика для платного паркування пропонується ввести штраф в 20-кратному розмірі від вартості однієї години даної послуги (в даний час такий штраф становить від 8 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

  У разі сплати штрафу протягом десяти банківських днів буде надаватися 50% знижка.

  Попередній матеріал
  У день початку безвізу на кордоні з Польщею ситуацію моніторитимуть українські дипломати
  Наступний матеріал
  "Генерал Ватутін" вже не українське судно і не мав заходити до Одеси: пояснення круїзної компанії
  Loading...

  Рада збирається заборонити розміщення реклами на ліхтарях

  Дивіться наживо на 5.UA засідання ВР і брифінг речника Міноборони

  Рада дозволила випускникам з Криму вступати до ВНЗ за результатами вступних іспитів

  "Година смерті": у 50 містах України вимагали проведення медичної реформи

  Пленарне засідання Верховної Ради України - завершено

  Парубій хоче закріпити членство України в НАТО на законодавчому рівні