pl.com.ua

Парубій хоче закріпити членство України в НАТО на законодавчому рівні

  У ВР зареєстровано законопроект, яким пропонується внести зміни до ЗУ "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики" і до ЗУ "Про основи національної безпеки України"

  Голова Верховної Ради Андрій Парубій виступив з ініціативою закріпити на законодавчому рівні положення про те, що членство України в НАТО є пріоритетом державної зовнішньої політики.

  Таку думку Парубій висловив "після відвідин цього тижня Парламентської асамблеї НАТО в Тбілісі і за результатами надзвичайно плідного спілкування із союзниками та партнерами з Північноатлантичного альянсу", повідомляє прес-служба Апарату Верховної Ради.

  Голова парламенту також заявив, що у Верховній Раді України зареєстровано законопроект №6470, яким пропонується внести зміни до закону України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики" та до закону України "Про основи національної безпеки України".

  "Нагадаю, що цього року Україна відзначає 20-ліття Хартії про особливе партнерство з НАТО. Ухвалення такого закону – це важливий знак для наших союзників! Я звернувся до фракцій із тим, щоб ухвалити цей закон найближчим часом", – повідомив Парубій.

  Він подякував усім народним депутатам, які долучилися до створення цього проекту закону.

  "НАТО – це гарант безпеки у всьому вільному світі! НАТО – це єдина сила у світі, здатна зупинити агресивну путінську Росію. Україна стане членом НАТО", – підсумував голова ВР.

  Як повідомляв 5.UA, 5 червня Чорногорія офіційно стала 29-м членом НАТО. Церемонію підняття прапора країни у Брюсселі заплановано на 7 червня.

  Попередній матеріал
  В ОРДЛО підмінюють діагнози своїм бойовикам, щоб не виплачувати грошові компенсації
  Наступний матеріал
  Теракт в Лондоні: Поліція встановила особи трьох нападників
  Loading...

  Чорногорія офіційно стала членом НАТО

  Медична реформа: Кількість законопроектів скорочено вдвічі – Супрун

  Парубій підписав і направив Президентові закон щодо скасування "закону Савченко"

  Парламентська асамблея НАТО закликає Росію вивести війська з окупованих територій Грузії

  Україна передала НАТО докази взаємодії Росії з міжнародним тероризмом

  У НАТО заявили, що захист країн Альянсу починається з України