Фото із відкритих джерел

Після Чорногорії членами НАТО мають стати Україна і Грузія – Геращенко

  Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко вважає, що Україна і Грузія мають стати наступними членами НАТО після офіційного вступу до Альянсу Чорногорії

  "Ми так радіємо сьогодні за Чорногорію, яка офіційно відтепер – член НАТО! Заявку на членство країна подала в 2015… Україна і Грузія мають стати 30 і 31 членом НАТО", – написала Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

  "Я вважаю катастрофічною помилкою Німеччини і Франції ненадання Україні і Грузії ПДЧ у 2008, і мільйон разів на різних дипломатичних зустрічах говорила публічно цю свою неприємну для наших партнерів і друзів позицію. Я дуже і щиро рада тому, що деякі політики і партійні лідери зробили висновки і змінили позицію й сьогодні є жорстокими й переконаними євроатлантистами. Щирими, не напускними. Але в 2008 Москва отримала перемогу над нашими євроатлантичними прагненнями тільки тому, що не було справжньої єдності еліт в цьому питанні, і це стало аргументом для Берліна і Парижа, які вагалися", – зазначила вона.

  Нагадаємо, сьогодні, 5 червня, Чорногорія офіційно стала 29-м членом НАТО. Церемонію підняття прапора країни у Брюсселі заплановано на середу, 7 червня.

  Попередній матеріал
  У Харкові невідомий з пістолетом пограбував кредитну спілку
  Наступний матеріал
  Літо повертається: У вівторок в Україні буде спека
  Loading...

  НАТО: "Росія повинна повернутися до офіційно визнаних кордонів"

  Україна передала НАТО докази взаємодії Росії з міжнародним тероризмом

  У НАТО заявили, що захист країн Альянсу починається з України

  Україна остаточно перейшла рубікон зближення з НАТО – Климпуш-Цинцадзе

  Українські танкісти зайняли п'яте місце на танковому біатлоні НАТО

  Чорногорія оголосила про новий етап чорногорсько-українських відноси