pl.com.ua

У НАТО заявили, що захист країн Альянсу починається з України

  За словами віце-президента Парламентської Асамблеї Альянсу, Україна активно впроваджує європейські та демократичні цінності на східних теренах ЄС

  Захист країн-членів Північноатлантичного альянсу починається саме з України. Про це заявила віце-президент Парламентської Асамблеї НАТО Раса Юкнявічене на засіданні організації у Тбілісі (Грузія), повідомляє УНІАН.

  Віце-президент наголосила, що не Україна повинна дякувати Північноатлантичному Альянсу за підтримку, а НАТО має дякувати Україні, яка активно впроваджує європейські та демократичні цінності на східних теренах Євросоюзу.

  "Ми чітко усвідомлюємо, що захист наших країн починається з України. За що Вам дуже вдячні", - зазначила Юкнявічене, звертаючись до голови української делегації на ПА НАТО Ірини Фріз.

  За інформацією УНІАН, раніше на засіданні весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО голова української делегації Ірина Фріз передала віце-президенту організації Расі Юкнявичене аналітичну доповідь про зв'язки Росії з терористичними організаціями на Близькому Сході та в Середній Азії.

  Попередній матеріал
  "Невинна смерть": На Одещині в сітках браконьєрів загинули десятки дельфінів
  Наступний матеріал
  Меркель про підсумки саміту G7: На США більше не можна покладатися
  Loading...

  Пам’ятка ДФС : Що потрібно знати про подорожі без віз

  У МЗС уточнили, коли остаточно запрацює безвіз з країнами Шенгену

  Україна остаточно перейшла рубікон зближення з НАТО – Климпуш-Цинцадзе

  Українські танкісти зайняли п'яте місце на танковому біатлоні НАТО