5 канал

В Академії Нацгвардії інструктори НАТО взялися навчати українських силовиків

Харківська академія стане своєрідним опорним пунктом для підготовки поліцейських, військових та нацгвардійців за міжнародними стандартами

Майбутніх українських силовиків навчатимуть за програмою НАТО. У Харкові розпочалися навчання для курсантів військових вишів – іноземні інструктори готуватимуть фахівців у контексті євроатлантичної інтеграції. Перші заняття почалися в Академії Нацгвардії – для майбутніх поліцейських, військових та нацгвардійців.

14 представників НАТО розпочинають роботу з тестування наявної зброї та тренажерів у виші. Найбільші враження – від вогневого комплексу та інтерактивного тиру. Натовці готуватимуть курсантів військових вишів до подальшої співпраці з іноземними колегами, щоб поліпшити взаємодію між підрозділами Альянсу та українського війська.

Окрім мовної практики, учасники програми дізнаються, як працюють силові структури у країнах НАТО, навчаться керувати підрозділами за вимогами членів Альянсу. "Ми повинні розуміти одне одного і на навчаннях, і при виконанні бойових завдань. Тому ми не можемо відставати, ми також по тим стандартам повинні готуватися", – наголосив заступник командувача НГУ Микола Балан.

Харківська академія стане своєрідним опорним пунктом для підготовки силовиків за міжнародними стандартами. Як вважають іноземні гості, цьому сприятиме устаткування вишу. "Позитивним результатом цього курсу було б те, що вже за рік ми зможемо доповісти країнам-партнерам НАТО, які його фінансували, про те, що всі учасники здатні втілювати таку програму самостійно", – розповів керівник програми Ове Уруп-Медсен.

Цього року представники Альянсу втілюють понад 40 проектів у 13 областях України.

Світлана Дашкевич, В'ячеслав Кузьменко, "5 канал"

Попередній матеріал
Реальність української медицини наочно: як проходить акція під Верховною Радою
Наступний матеріал
"Ми цього не боїмося": СБУ порушила 72 кримінальні провадження проти своїх співробітників – Грицак
Loading...

У Литві стартували військові навчання НАТО: 1,2 тис. військовослужбовців із 25 країн

Українські танкісти зайняли п'яте місце на танковому біатлоні НАТО

Відродження українського танкового училища: у Харкові відкриється новий військовий виш

Бій за переправу: резервісти та контрактники пліч-о-пліч тренуються на Рівненському полігоні

РСЗВ "Гради", гармати "Піон" в дії: бійці ЗСУ показали свої вміння на полігоні "Дівички"

ІДІЛ, Росія, бюджет: Для чого НАТО збирається на саміт – включення з Брюсселя