5 канал

Чорногорія оголосила про новий етап чорногорсько-українських відноси

4 травня в готелі "Опера" відбулася прес-конференція, а потім MONTENEGRO.UA PARTY, де Чорногорія презентувала свого учасника на Євробаченні-2017 Славко Калезича, а також оголосила про новий етап чорногорсько-українських відносин і початок літнього туристичного сезону

На заході був присутній Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні пан Любомир Мішуровіч, представники уряду Чорногорії, дипломатичних корпусів європейських країн, політичної і бізнес-еліти України, туристичної сфери, відомі діячі культури і мистецтв, серед яких: солістка Національної опери України Олена Гончарук, Дмитро Чекалкін, Олег Пінчук, Сергій Конюшок, Арсен Мірзоян, Андрій Кіше, Шмагі Тагіашвілі, Іллария та інші.

Пан Посол і глава делегації Чорногорії на Євробаченні-2017 Сабрія Вулич привітали гостей, а Славко Калезич блискуче виконав композицію "Space", яку він представляє на Євробаченні, а також ще кілька пісень. Генеральний директор GORA TOURS Арсентій Кирпичов, туристичний лідер Чорногорії Лука Булатович і Олександр Іщенко, який розвиває бізнес-тракт Чорногорія-Україна, розповіли про новий етап відносин між нашими країнами і оголосили про відкриття літнього туристичного сезону.

У цей вечір на сцені також виступили учасники Євробачення з п'яти балканських країн: Ліндіта Халімі з Албанії, Яна Бурческа з Македонії, Жак Худеков з Хорватії, Тіяна Богічевіч з Сербії і Омар Набер зі Словенії.

MONTENEGRO.UA PARTY підтримала представниця України на Євробаченні-2010 в Осло співачка Альоша. Яскрава подія організована туроператором GORA TOURS за сприянням студії RAR-PRODUCTION і пройшла за підтримки посольства Чорногорії в Україні та Національного телебачення і радіо Чорногорії.

Попередній матеріал
У "ДНР" заявляють про вибухи перед кортежем Захарченка
Наступний матеріал
Відкриті репетиції учасників Євробачення-2017 біля МВЦ охоронятимуть приблизно 4000 поліцейських