Металурги просять Гройсмана втрутитися в ситуацію навколо страйку УЗ

  Сьогодні якраз і спостерігається вказане ускладнення внаслідок страйку машиністів локомотивів, яка розпочалася 14 травня поточного року одночасно в декількох залізничних депо, підпорядкованих ПАТ "Укрзалізниця"

  Федерація металургів України та Об'єднання підприємств "Укрметалургпром" застерігають Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана про катастрофічні наслідки "італійського" страйку працівників локомотивних депо, а також закликали главу Кабінету міністрів взяти під особистий контроль ситуацію на УЗ. Про це йдеться в спільному листі Сергій Біленького, глави ФМУ, і Олександра Каленкова, президента ОП "Укрметалургпром" до Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, першому віце-прем'єр-міністру − міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву, віце-прем'єр-міністру Володимиру Кістіон і міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, повідомляє UAprom.

  "Одним з визначальних чинників ефективної і безперебійної роботи гірничорудних і металургійних підприємств є забезпечення своєчасних і в повному обсязі поставок сировини та вивезення готової продукції залізничним транспортом. А це, своєю чергою, багато в чому залежить від забезпечення маршрутів локомотивною тягою, і будь-які ускладнення в цьому питанні призводять до негативних наслідків", – зазначено в документі.

  При цьому в Асоціації наголошують, що сьогодні якраз і спостерігається вказане ускладнення внаслідок страйку машиністів локомотивів, яка розпочалася 14 травня поточного року одночасно в декількох залізничних депо, підпорядкованих ПАТ "Укрзалізниця", зокрема, Кременчуцькому, Синельниківському, Коростенському, Полтавському, Дарницькому, Тернопільському , Здолбуновскаом, яких підтримали і працівники локомотивного депо Кривого Рогу.

  "Зрозуміло, що в демократичній країні природною є захист працівниками своїх прав усіма дозволеними засобами, зокрема і шляхом страйку, однак протягом уже чотирьох (!) днів з моменту її початку ситуація аж ніяк не змінилася, в результаті чого зараз значна кількість вантажоперевезень заморожено з відповідними наслідками", – зауважують автори листа.

  Як повідомляв 5.UA, від 16 травня 2018 року криворізькі підприємства гірничо-металургійного комплексу України втратили третину добового виробництва у зв'язку зі страйком працівників локомотивного депо ПАТ "Укрзалізниця".

  Попередній матеріал
  Новий законопроект: МОЗ має намір скасувати ліцензії на народну медицину
  Наступний матеріал
  Міжнародний конкурс INFOMATRIX: українські учні здобули 11 медалей
  Теги:

  Парламент проголосував за збільшення експортного мита на металобрухт

  Промисловість може втратити півмільярда доларів через страйки – ЗМІ

  У Польщі українському заробітчанину не виплатили зарплати на 48 тисяч гривень – ЗМІ

  Страйк залізничників: криворізькі підприємства ГМК втратили третину добового виробництва

  Зростання експорту металобрухту призведе до зупинки українських метпідприємств – Каленков

  Класика й сучасність: у столиці відбудеться міжнародний музичний фестиваль "Київська весна"