Гройсман

Гройсман закликав українців будувати свою країну

  При цьому Гройсман висловив упевненість, що "ні в одному куточку світу українці не почуватимуться як удома, окрім як в Україні"

  Українцям необхідно залишатися працювати на свою країну, боротися за те, щоб вона стала кращою. Про це сьогодні, 30 травня, на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відповідаючи на запитання про трудову міграцію, повідомляє ua.prom.info.

  "Майбутнє країни залежить від усіх нас. У нас прекрасні можливості створити на своїй власній землі країну, яка буде справедливою і комфортною, в мене немає жодного сумніву, – зазначив він. – Хтось бореться за те, щоб вона стала кращою, а хтось їде працювати на іншу країну".

  При цьому Гройсман висловив упевненість, що "ні в одному куточку світу українці не почуватимуться як удома, окрім як в Україні".

  "Я наголошую, що нам усім треба залишатися працювати на свою країну. Хоч яку б країну ми зараз назвали – вона створена руками її громадян. Я хочу, щоб ми самі створили свій дім, в якому ми хотіли б жити", – наголосив прем'єр.

  Як повідомляв 5.UA, упродовж наступних двох-трьох років трудова міграція українців зростатиме, а після цього почне знижуватися. Такі прогнози озвучити в Нацбанку.

  Попередній матеріал
  Під Хмельницьким чиновник на службовому авто в'їхав у лісовоз: є загиблі
  Наступний матеріал
  Убивство Бабченка замовили російські спецслужби – Грицак
  Теги:

  Галасюк: мито на експорт сировини з України поповнює бюджет на 1 млрд грн щорічно

  У Києві відбудеться Другий форум з прямого оподаткування

  Збільшення мита на металобрухт захистить українську економіку – президент "Укрметалургпром"

  Металурги звернулись до спікера ВР щодо закону про експортне мито на металобрухт

  Мін'юст з невідомих причин не реєструє наказ про виробництво коньяку з вітчизної сировини – Кучеренко

  Щороку ставка вивізного мита на металобрухт до ЄС зменшуватиметься – Стефанишина