obozrevatel.com

Глава представництва ЄС в Україні закликав негайно реформувати СБУ

За словами Мінгареллі, важливо якнайшвидше подбати про те, щоб СБУ зосереджувалася на контррозвідці та протидії тероризму

Голова представництва Євросоюзу в Україні Х’юг Мінгареллі закликав без зволікань реформувати СБУ. Про це він сказав в ході 95-го семінару Роуза-Рота у Києві, пише УНІАН.

Посол наголосив на важливості реформування СБУ шляхом позбавлення її тих функції, на які вже уповноважені інші правоохоронні органи.

"СБУ значною мірою є нереформованою. Важливо якнайшвидше забезпечити, щоб СБУ зосереджувалася на контррозвідці та протидії тероризму, а також припинити ту її діяльність, яка доручена іншим правоохоронним органам", – сказав Мінгареллі.

Х’юг Мінгареллі додав, що однією з функцій СБУ, які зараз доручено іншим правоохоронним органам, є боротьба з корупцією.

Щодо боротьби з корупцією Мінгареллі також зазначив, що в Євросоюзі не побачили кроків української влади зі створення антикорупційного суду.

"Дуже важливо завершити реформу судової системи, створити без будь-яких затримок антикорупційний суд. Без нового антикорупційного суду встановлення верховенства права буде неможливим", – підкреслив він.

За його словами, ЄС говорить про це українській владі уже протягом тривалого часу, але немає жодних дій з метою прийняття цього нового антикорупційного законодавства.

Як у Раді раділи новині про безвізовий режим з ЄС – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Ворог використовує "Град-П" та артилерію: у Міноборони назвали найгарячіші ділянки фронту
Наступний матеріал
Надсучасні системи кіберзахисту в Україні: Грицак розповів, хто отримає їх першими

СБУ оголосила в розшук українського журналіста за сепаратизм

"Телефонному терористу", який мінував сьогодні станції метрополітену у столиці, заплатили в РФ - СБУ

"В Україну їздив за пенсією батькові": СБУ затримала інформатора терористів

До масштабної кібератаки причетні російські спецслужби – СБУ

У Києві прощались із працівником СБУ, що загинув на Донбасі від вибуху авто

Курсанти Національної академії СБУ отримали дипломи і звання офіцерів