obozrevatel.com

"Законопроекти застрягли у комітетах": Мінгареллі заявив, що Рада гальмує процес проведення реформ в Україні

  Мінгареллі назвав неприпустимим тиск на громадський сектор в Україні, який сьогодні, "як сторожовий пес, слідкує за політичним класом – міністрами, політиками і парламентаріями"

  Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Х'юг Мінгареллі наголошує на необхідності створення Антикорупційного суду в Україні. Про це він заявив на VII Національному експертному форумі "Точки росту" в Києві, організованому Інститутом Горшеніна, повідомляє УНІАН.

  Мінгареллі зауважив, що без створення Антикорупційного суду не буде верховенства права у країні. За його словами, в такій ситуації в Україну не прийдуть іноземні інвестори, бо вони не будуть впевнені в збереженні своєї власності.

  За його словами, міжнародне співтовариство і ЄС змобілізувало багато ресурсів для того, щоб в Україні проводилися реформи, але багато законопроектів, які спрямовані на це, "застрягли в комітетах Верховної Ради".

  "В Раді є багато людей, які там не для того, щоб створювати модернізацію країни, а просто для того, щоб захищати власні інтереси, і для того, щоб блокувати процес реформ", – підкреслив він. Мінгареллі назвав неприпустимим тиск на громадський сектор в Україні, який сьогодні, "як сторожовий пес, слідкує за політичним класом – міністрами, політиками і парламентаріями".

  Він зазначив, що зараз "деякі ведучі члени громадянського суспільства перебувають під атакою, і це дуже сумно". Мінгареллі вважає неприпустимим те, що деякі антикорупційні активісти "перебувають під загрозою".

  Попередній матеріал
  Двоє росіян з блоку Навального попросили політичного притулку в Україні – ДПСУ
  Наступний матеріал
  Рева: В Україні "в тіні" залишається 35% зарплат
  Loading...

  Зубко назвав можливості інвестиційного ринку України щодо проектів енергоефективності

  50 перемог за 50 днів: у Мінінформполітики розповіли, чим пишається Україна

  Медична реформа: журналісти дізналися, які послуги лікарів будуть платними, а які – безкоштовними

  У ЄС виступають проти ідеї видачі жителям окупованих територій паспортів старого зразка

  Іноземні постачальники ліків не повинні відноситися до України, як до країни "третього світу" - нардеп

  Медична реформа: Гроші "ходитимуть за пацієнтом"