genosse.su

Надважливі реформи: за що депутатам вдасться проголосувати до канікул

Голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" в ефірі програми "Інформаційний день" зазначив, що до початку канікул Верховній Раді, крім законопроектів та реформ потрібно вирішити ще й кадрові питання

Володимир Фесенко, голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" в ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" у четвер, 22 червня, розповів про те, за які законопроекти народним обранцям важливо проголосувати до початку канікул. Так, за словами експерта, на останній пленарний тиждень припадає дуже багато важливих питань та законопроектів.

"От зараз тільки-но надійшов пакет по пенсійній реформі і скоріше за все просто на цьому тижні не встигають, ще комітет повинен розглянути. Тому на останній пленарний тиждень залишається пакет дуже важливих законопроектів по пенсійній реформі. Поки відкрите питання по медичній реформі, там не все проголосовано і є процедурні протиріччя. Як депутати вирішать і, відповідно, Кабмін, чи будуть вони проробляти законопроекти, можливо, ці непроголосовані законопроекти залишать на осінь, а можуть спробувати проголосувати і зараз", - зазначив Володимир Фесенко.

За словами експерта, до початку канікул у Верховній Раді, крім законопроектів та реформ невирішеними залишаються кадрові питання.

"Потім, освітня реформа, по судовій реформі є законопроекти, в першому читанні пройшли, той же законопроект по Конституційному суду. Там такі дуже великі законопроекти, дуже серйозні і їх теж бажано проголосувати, тому що не варто гальмувати судову реформу. Ну і крім того є ще і кадрові рішення, теж достатньо серйозні. В першу чергу, на мій погляд, найбільш важливе рішення про наступника Гонтаревої, ми ще не знаємо кандидатури. Це питання, яке буде викликати дуже серйозний резонанс, інтерес і, думаю, конфлікт інтересів серед депутатів. Тому що ставлення до Нацбанку в нинішній Верховній Раді, воно завжди є складним, а зараз воно є дуже суперечливим. Крім того, аудитор НАБУ теж дуже конфліктне питання і ще ціла низка інших питань", - додав Фесенко.

Як зазначив Володимир Фесенко, з огляду на кількість невирішених запитань, є імовірність того, що депутати вирішать попрацювати додатково.

"По міністрах, я так розумію, зараз не будуть поспішати, судячи з витоків інформації, по розмовах в кулуарах, це питання трошки відкладуть, можливо на осінню сесію. Так чи інакше декілька кадрових питань доведеться вирішувати, тому дуже велике, змістовне навантаження на останній пленарний тиждень. Я навіть не усуваю, що і Парубій, і керівники фракцій, можливо, вони вирішать ще, скажімо, додатково попрацювати", - сказав експерт.

Попередній матеріал
Ворог гатив із танка та БМП: У Міноборони повідомили про ситуацію на фронті
Наступний матеріал
ЗНО-2017: Лише п'ятеро із понад 200 тис. випускників склали тести з української мови на відмінно
Loading...

Кнопкодавство та блокування трибуни: як депутати голосували за медичну реформу

Рада підтримала за основу законопроект про збільшення фінансування оборони

ВР прийняла в першому читанні законопроект про Конституційний суд України