5 канал / Час. Підсумки тижня

Законопроект про медичну реформу: депутати подали 886 правок

  Більшість правок стосується обсягів покриття медичних послуг за рахунок держбюджету, діяльності Національної служби здоров'я, умов для розвитку приватного медичного страхування тощо

  До законопроекту про медичну реформу народні депутати подали близько 886 правок. Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я.

  "886 правок від 76 депутатів на 328 сторінках подали до законопроекту №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів", – йдеться у повідомленні.

  Як зазначив заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк, законопроект готується до другого читання та має бути винесений на розгляд Верховної Ради до закінчення поточної сесії.

  На його думку, принципово нових ідей при цьому депутати подали не так уже й багато.

  "Цифра 886 не повинна лякати, адже це кількість змін в тексті, а не кількість принципово нових ідей. Останніх буде не так багато, але по них має відбутися чесна розмова", – наголосив заступник міністра.

  Він уточнив, що більшість правок стосується обсягів покриття медичних послуг за рахунок державного бюджету, діяльності Національної служби здоров'я, умов для розвитку приватного медичного страхування та ін.

  Команда МОЗ вже проаналізувала правки та свою позицію озвучить на першому засіданні робочої групи на базі комітету Верховної Ради з охорони здоров'я, яке відбудеться сьогодні.

  Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що Президент України Перо Порошенко доручив уряду підготувати законопроект щодо покращення медпослуг у селах.

  Попередній матеріал
  У Львові біля школи виявили саморобний вибуховий пристрій – фото
  Наступний матеріал
  У двох областях підняли вартість проїзду в потягах приміського сполучення

  Медична реформа: Чому закони потрібно ухвалити вже цієї сесії

  Надважливі реформи: за що депутатам вдасться проголосувати до канікул

  Один із законопроектів щодо медичної реформи не був проголосований через низьку дисципліну у ВР - Таран

  Депутати ухвалили один із важливих законопроектів "медичного блоку": що передбачено

  Медична реформа вже почалася: гроші йдуть туди, де укладені договори - експерт

  Кнопкодавство та блокування трибуни: як депутати голосували за медичну реформу