ipress.ua

Європейський інвестиційний банк порадив керівництву України прискорити реформи

  Вернер Хойер звернувся до Арсенія Яценюка та Петра Порошенка

  Президент Європейського інвестиційного банку Вернер Хойєр (Werner Hoyer), коментуючи ситуацію, що склалася в Україні, звернувся з проханням до українського керівництва покращити адміністративну систему, бюрократизм якої заважає реалізації реформ. Про це повідомляє УНІАН.

  "Моя порада пану Яценюку, пану Порошенку і всім тим, кого я знаю в Україні, також на місцевому рівні, є такою: будь ласка, попросіть свої партнерів на Заході допомоги структурувати адміністрацію та допомоги встановити добре функціонуючу систему. Найбільша проблема з виконанням гарних ідей, і це іноді буває в самому уряді, що коли ви просуваєте проект, вам потрібний хтось з чиновників, щоб поставити штамп на папері. І на цей штамп можна очікувати тижнями, і речі не просуваються вперед. Наша надія полягає в тому, що, не коментуючи внутрішню ситуацію в Україні, будь ласка, зробіть кращою адміністрацію, щоб речі просувалися скоріше", – прокоментував Хойєр.

  Крім того, президент ЄІБ констатував, що ця банківська структура "дуже багато робить в Україні".

  "Коли почалася криза, Рада ЄС попросила нас збільшити нашу активність в Україні, щоб ми зробили більше. Ми навіть заявили про те, що збільшимо обсяги плану на 50% але вони сказали, що цього не достатньо. Тому ми збільшили до 100% - подвоїли нашу діяльність в Україні", - наголосив він.

  Він зазначив. що йдеться про "величезні проекти" у сфері навколишнього середовища, електрики, енергетики, газових трубопроводів, у системі публічного транспорту у великих містах, питаннях забезпечення фінансування закупівлі газу на зимовий період 2015-2016 року, щоб "помешкання українців не були холодними".

  Президент ЄІБ наголосив, що банк не може фінансувати закупівлю газу, тому що фінансує проекти.

  "Ми знайшли шлях гарного співробітництва зі Світовим банком, який це міг зробити. Практично, ми вклали 600 млн, щоб профінансувати додаткове постачання газу, щоб українці не зіткнулися з холодом. Це речі, які ми робимо в Україні. І ми пишаємося цим", - наголосив Хойєр.

   Як повідомляв 5.ua, за висновками німецької групи радників при уряді України, яка підготувала Індекс моніторингу реформ (iMoRe), процес реформ в Україні йде, але дуже повільно.

  Попередній матеріал
  На Луганщині внаслідок ворожих обстрілів загинув боєць 59-ї мотопіхотної бригади
  Наступний матеріал
  Росія, навіть якщо захоче, не має ніякого права допомагати Вірменії на чужій території - керівник "Голосу Азербайджану"
  Теги:
  Loading...

  Симеон Дянков про дві найнагальніші реформи української економіки - інтерв'ю

  "Реформи проти корупції" про офшори Порошенка: Це структура для передачі у "сліпий траст" за англійським правом

  "Реформи проти корупції" про офшори Порошенка: Три компанії необхідні для того, щоб не платити податки в Європі

  Дострокові вибори неминучі, але, щоб зробити реформи в Україні незворотними, потрібні 226 "спартанців" - експерт

  Уряд Гройсмана змушений буде робити реформи, щоби "не згоріти на нулі" - експерт

  Президент назвав стан правосуддя "неприйнятним" і вимагає повернутись до судової реформи