5.ua

Росія, навіть якщо захоче, не має ніякого права допомагати Вірменії на чужій території - керівник "Голосу Азербайджану"

Операції, які проходять на карабаському фронті, не мають стосунку до Нагірного Карабаху

Росіє має право вступитись за Вірменію винятково в рамках її території. Про це в ефірі "5 каналу" під час "Інформаційного ранку" заявив керівник телевізійної агенції "Голос Азербайджану" Шакір Емінбейлі. 

Щодо можливості втручання Росії в конфлікт у Нагірному Карабасі керівник "Голосу Азербайджану" наголосив: "Згідно з підписаними документами між Вірменією та Росією, Росія має право вступитись за Вірменію винятково в рамках Вірменської республіки. Знову повторю, Азербайджанська республіка, збройні сили Азербайджану проводять антитерористичну операцію на своїх же територіях. Ось і все. Тобто Росія, навіть якщо захоче, вона не має ніякого права допомагати Вірменії на чужій території". 

На запитання, чи припинить Азербайджан антитерористичну операцію, якщо Вірменія добровільно відступить і забере свої війська з цієї території, Емінбейлі відповів: "Азербайджанське керівництво всі ці 20 років твердить, що, шановні, виведіть свої війська у свою ж країну. Вони ж пропустили дуже багато економічних проектів. Цей же нафтопровід міг би пройти через територію Вірменії. Тобто ми дуже багато разів зверталися до вірменської сторони, щоб звільнили території і жили, як жили до цього. Досі азербайджанське керівництво пропонує найвищий автономний статус у рамках азербайджанської території вірменській стороні".

Емінбейлі також зауважив, що "в даний момент ті операції, які проходять на карабаському фронті, не мають взагалі стосунку до Нагірного Карабаху. Ви просто подивіться на карті, де проводяться ці військові дії".

Як повідомляв 5.ua, вчора, 4 квітня 2016 року, президент Вірменії Серж Саргсян заявив, що офіційний Єреван готовий визнати незалежність Нагірного Карабаху.

Попередній матеріал
Європейський інвестиційний банк порадив керівництву України прискорити реформи
Наступний матеріал
Павленко: Те, чим годують громадян на окупованих територіях, не можна назвати їжею
Loading...

Збройні сили Азербайджану проводять антитерористичну операцію на своїх же територіях Нагірного Карабаху - Емінбейлі

Сьогодні відбудеться спеціальне засідання ради ОБСЄ щодо ситуації в Нагірному Карабаху

Азербайджан готується до ракетно-артилерійських ударів по столиці Нагірного Карабаху

Азербайджан заявляє про знищення кількох вірменських офіцерів високого рангу в Нагірному Карабасі

ООН: 33 людини загинули і 200 отримали поранення в результаті боїв у Нагірному Карабасі

Міністри оборони Грузії і Вірменії обговорили конфлікт у Нагірному Карабасі