5.ua

Збройні сили Азербайджану проводять антитерористичну операцію на своїх же територіях Нагірного Карабаху - Емінбейлі

У районі конфлікту використовується важка техніка, артилерійські установки

Фактично Азербайджан почав визволення своїх окупованих територій. Про це в ефірі "5 каналу" під час "Інформаційного ранку" заявив керівник телевізійної агенції "Голос Азербайджану" Шакір Емінбейлі. 

"Як минула ніч, я особливо не в курсі, тому що я знаходжуся в Баку, не на лінії фронту. Тому сказати щось важко, але я, так само, як і ви, відслідковую ситуацію на інформаційних сайтах. Щодо того, що відбувається. Азербайджан всього-на-всього приступив до визволення своїх окупованих територій. Фактично ми проводимо контртерористичну операцію на своїй же території. Тому будь-які докори убік Азербайджану, думаю, не зовсім доречні, м'яко кажучи. Є резолюція Ради безпеки ООН, є загальновизнана територія Азербайджану, тому зараз звинувачувати Азербайджан в ескалації, по-моєму, немає резону", - наголосив Емінбейлі.

На запитання щодо того, які сили зосередила Вірменія в районі Нагірного Карабаху і чи є там важке озброєння, керівник "Голосу Азербайджану" відповів: "Так, звичайно, є. Використовується важка техніка, артилерійські установки і навіть, наскільки мені відомо, ВПС також приступили до проведення цих операцій".

На запитання, чи Азербайджан буде визволяти цю територію, доки не вижене всі збройні сили Вірменії, Емінбейлі підкреслив: "На території Азербайджанської Республіки перебувають вірменські озброєні формування. По-моєму, це обов'язок кожної держави очищувати свої території від таких озброєних сил. Тому я не знаю, чому наших друзів непокоїть, що Азербайджан розпочав деокупацію своїх же територій. Цього особисто я не розумію".

Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 5 квітня 2016 року, відбудеться спеціальне засідання ради ОБСЄ щодо ситуації в Нагірному Карабаху.

Попередній матеріал
Кличко призначив нового в.о. головного архітектора Києва
Наступний матеріал
Служба безпеки залишила бойовиків "ДНР" без алкоголю
Loading...

Азербайджан готується до ракетно-артилерійських ударів по столиці Нагірного Карабаху

Снаряди, випущені під час боїв у Нагірному Карабаху, розірвалися на території Ірану – ЗМІ

Вірменія відреагувала на заяву Міноборони Азербайджану щодо Нагірного Карабаху

Загострення конфлікту в Карабаху: сторони застосовують авіацію, бронетехніку і артилерію по всій лінії зіткнення

Вірменія перекинула до Нагірного Карабаху ракети – ЗМІ

Азербайджан збив військовий вертоліт над Карабахом