news.day.az

ООН: 33 людини загинули і 200 отримали поранення в результаті боїв у Нагірному Карабасі

  Внаслідок конфлікту в Нагірному Карабасі минулими вихідними щонайменше 33 людини загинули і понад 200 отримали поранення

  Про загиблих внаслідок військового конфлікту в Нагірному Карабасі повідомило Управління ООН з координації гуманітарних питань, передає "Укрінформ".

  "Згідно з офіційними джерелами, у Вірменії та Азербайджані щонайменше 30 солдатів і 3 мирних мешканці загинули внаслідок бойових дій. Кількість поранених, як цивільних, так і військових, ще офіційно не підтверджена. Згідно з неофіційними джерелами, ця кількість оцінюється в понад 200", - йдеться у звіті організації.

  За даними ООН, в цілому в селах, яких торкнулися бойові дії, проживають близько 14,4 тис. осіб. Водночас організація не володіє інформацією "про пошкодження інфраструктури, евакуацію цивільних осіб або гуманітарні потреби".

  "Уряд Азербайджану інформував, що внутрішнього переміщення людей немає, в той час як з боку Вірменії 50 осіб попросили притулок у Єревані. Обидва уряди оголосили, що не потребують міжнародної гуманітарної допомоги", - наголошується у документі.

  Нагадаємо, 2 квітня у Нагірному Карабасі суттєво загострилася ситуація – там розпочалися бої із застосуванням авіації, бронетехніки й артилерії. Надходили повідомлення про жертви з обох сторін. 3 квітня Азербайджан заявив, що в односторонньому порядку припиняє військові дії в Нагірному Карабасі, однак обіцяє відновити їх у разі провокаційних дій з боку Вірменії. 

  Попередній матеріал
  Греція повертає мігрантів до Туреччини
  Наступний матеріал
  Президент: У нас уже є погоджена концепція виборчого законодавства щодо виборів на Донбасі
  Loading...

  Міністри оборони Грузії і Вірменії обговорили конфлікт у Нагірному Карабасі

  Снаряди, випущені під час боїв у Нагірному Карабаху, розірвалися на території Ірану – ЗМІ

  Загострення карабаського конфлікту: подробиці та реакція світу

  Ердоган висловив підтримку Азербайджану у зв’язку із загостренням Карабаського конфлікту

  Вірменія відреагувала на заяву Міноборони Азербайджану щодо Нагірного Карабаху

  5 канал - трансляція наживо