Павленко 5.ua

Павленко: Те, чим годують громадян на окупованих територіях, не можна назвати їжею

На окупованих територіях Донецької та Луганської областей людям катастрофічно не вистачає харчів

Те, чим окупаційна влада Криму годує мешканців півострова, не можна називати їжею. Про це в ефірі "5 каналу" заявив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко. Водночас він зауважив, що землі Донбасу заміновані, а це щонайменше 20 тис. га, тому повноцінної посівної не буде.

"У Донецькій і Луганській областях під контролем української влади ми бачимо в цьому році уже збільшення плану площ, тому що, по-перше, у нас була проблема із замінованими площами, досі залишається близько 20 тис. га нашої землі, яка замінована. Але процес розмінування рухається. Почали аналізувати продукцію харчування, чим годують наших громадян на окупованих територіях. Це просто жах! Остання інформація по Криму, те, що, скажімо, називають молоком чи м'ясом - це жах. Наприклад, знайшли в ковбасах рештки тканин інших тварин, дуже багато сої. Тобто якість продукції зовсім не відповідає не те що ГОСТам колись Радянського Союзу, вона не відповідає базовим нормам безпеки харчування", - наголосив Павленко.

Нагадаємо, в ООН повідомили, що внаслідок російської агресії на Сході України 1,5 млн українців зіткнулися з загрозою голоду.

Попередній матеріал
Росія, навіть якщо захоче, не має ніякого права допомагати Вірменії на чужій території - керівник "Голосу Азербайджану"
Наступний матеріал
У колишньому Іллічівську встановили букви з новою назвою міста
Loading...

ООН: внаслідок конфлікту 1,5 млн осіб на Сході України опинилися на межі голоду

У Криму відбуваються масові обшуки та затримання мусульман - правозахисник

Правозахисники передадуть до міжнародного суду в Гаазі факти про вчинення воєнних злочинів під час захоплення та окупації Криму