Дострокові вибори неминучі, але, щоб зробити реформи в Україні незворотними, потрібні 226 "спартанців" - експерт

Український народ "спалить" рейтинг наступному прем'єр-міністру так швидко, як "спалив" рейтинг Яценюку, вважає Солонтай

Завдання депутатів, які зараз візьмуть на себе відповідальність за країну, створять коаліцію і призначать новий уряд - продовжити реформи і зробити їх незворотними. Про це в ефірі "5 каналу" в ході ток-шоу "Досвід з Наталією Семенченко" заявив експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай.

"Я з глибокою повагою ставлюся до тих депутатів, які беруть на себе відповідальність, будучи у фракціях чи не будучи у фракціях, оголошуючи, що готові голосувати, заходячи у фракції у різноманітні форми, які на поталу власного рейтингу, розуміючи, що він згорає, готові взяти на рік відповідальність і показати результат. Ми розуміємо, що їм солодко не буде, ми розуміємо, що ми не знімемо назавжди питання дострокових виборів – вони рано чи пізно відбудуться. Український народ спалить рейтинг наступному прем'єр-міністру так швидко, як спалив рейтинг Яценюку. У нього буде рік часу, після якого з найбільшою хвилею підніметься питання позачергових виборів, але ті 226 "спартанців", які візьмуть на себе відповідальність, зможуть доробити ті речі, які зараз потрібно доробити", - переконаний експерт.

"Бо угода про асоціацію з ЄС кінцевої чинності і дії не набула, безвізового режиму ми поки що не отримали, необхідні реформування для базового сектору безпеки до пуття не доведені, і навіть реформи, які розпочалися, потрібно зробити незворотними. Ці речі потрібно зробити, бо інакше ці два роки, в яких ми живемо в умовах воєнного стану, може бути втрачено" – додав Солонтай.

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" менеджер з комунікацій ГІ "Реанімаційний пакет реформ" Андрій Андрушків, нові вибори не оновлять чинний парламент.

Попередній матеріал
Мотузяник: Найгарячішою точкою на мапі АТО залишається Авдіївка
Наступний матеріал
З майбутнього в минуле: французький дизайнер поєднав старі та нові знімки Парижа

Уряд Гройсмана змушений буде робити реформи, щоби "не згоріти на нулі" - експерт

Реформи в Україні почали торкатися реального життя, тому їх гальмують - експерт

Гройсман вважає, що реформи в Україні не просуваються через інституційну слабкість

Секретаріат Європарламенту уклав угоду із апаратом ВР про допомогу в реалізації реформ

Порошенко: Ми матимемо той темп реформ, якого сьогодні потребує Україна

5 канал - трансляція наживо