євросоюз
євросоюз 5.ua

ЄС і Китай створили експертну групу: будуть обмінюватися інформацією про поширення коронавірусу – подробиці

  Читайте по-русски
  Коронавірус у Китаї забрав життя вже 1380 осіб

  Станом на п'ятницю, 14 лютого, у Китаї загинула ще 121 особа та виявлено 5090 нових випадків зараження коронавірусом Covid-19. Про це повідомляє АР із посиланням на Національну комісію охорони здоров'я Китаю, інформує "Укрінформ".

  "Загинуло ще 121 осіб, і було підтверджено 5090 нових випадків (зараження коронавірусом в Китаї – ред.)", – йдеться в повідомленні.

  Таким чином, наразі в континентальному Китаї зареєстровано 63851 випадок зараження коронавірусом, з яких 1380 осіб померли.

  Кількість зареєстрованих випадків підскочила після того, як у найбільш постраждалій від спалаху вірусу провінції змінили метод підрахунку. Відтепер у провінції Хубей зараховують випадки, що ґрунтуються на діагнозі лікаря до підтвердження лабораторними дослідженнями. З 5090 нових випадків 3095 підпадають під цю категорію.

  Крім КНР, ще у 25 країнах виявлено понад 400 випадків зараження. Інкубаційний період коронавірусу в середньому становить від 2 до 12 діб і проходить безсимптомно.

  Додамо, що ЄС і Китай уже створили експертну групу для обміну інформацією про поширення коронавірусу. Про це пише "Інтерфакс-Україна"

  Євросоюз тісно співпрацює з Китаєм, Всесвітньою організацією охорони здоров'я та Європейським центром профілактики та контролю захворювань у питаннях поширення коронавірусу, заявила член Єврокомісії з охорони здоров'я Стелла Кіріакідіс.

  "Хочу ще раз повторити, що є тісна співпраця з Китаєм, Всесвітньою організацією охорони здоров'я та Європейським центром профілактики та контролю захворювань. І два дні тому ми створили з Китаєм експертну групу для оперативної координації та обміну інформацією на всіх рівнях, щоб можна було відстежувати ситуацію", – сказала Кіріакідіс на пресконференції після засідання надзвичайної Ради ЄС з охорони здоров'я в Брюсселі в четвер.

  За її словами, свій внесок у боротьбу проти коронавірусу ЄС і держави-члени союзу можуть внести, підтримуючи Китай, який намагається стримати вірус.

  Своєю чергою міністр охорони здоров'я головуючої в Раді ЄС з охорони здоров'я Хорватії Вілі Берош заявив, що в ЄС довіряють тим даним, які надає Китай щодо поширення коронавірусу.

  "Ми певним чином довіряємо Китаю. Там присутні міжнародні організації, тобто ці дані підтверджені", – сказав Берош.

  Як повідлямляв 5.UA, у середині грудня 2019 року в китайському місті Ухань стався спалах пневмонії, збудником якої став раніше невідомий коронавірус 2019-nCoV, який отримав згодом назву Covid-19. ВООЗ наприкінці січня 2020 року визнала спалах надзвичайною ситуацією міжнародного значення. 

  Попередній матеріал
  "Перемога на 55 млн грн": "Укроборонпром" виграв позов у російської компанії
  Наступний матеріал
  Сенат США обмежив військові повноваження Трампа – що відомо
  Loading...