Суховантаж з Китаю зайшов в порт Одеси
Суховантаж з Китаю зайшов в порт Одеси 5 канал

Суховантаж з Китаю зайшов у порт Одеси – медики оглянули екіпаж: включення

Читайте по-русски
На борту перебуває 25 членів екіпажу, з них 9 – громадяни Китаю, троє українців та решта – зі Шрі-Ланки

Побував у Китаї, а тепер пришвартувався в Одесі. Медики перевіряють стан здоров'я членів екіпажу суховантажу, який вийшов із китайського порту на початку січня. Раніше в них уже фіксували підвищену температуру. Втім потім у МОЗ заявили, що всі здорові. Зараз же лікарі проведуть повторний огляд і згодом мають вийти на брифінг, щоби розказати результати. Слухатиме медиків кореспондентка "5 каналу" Ольга Дунська.

Жодного захворювання у членів екіпажу не виявили. На борту перебуває 25 членів екіпажу, з них 9 – громадяни Китаю, троє українців та решта – зі Шрі-Ланки.

16 січня судно вийшло з китайського порту Шекоу. По дорозі до України заходило в порти Єгипту, Лівану, Туреччини та Румунії.

Тим часом кілька членів команди перехворіли на ГРВІ. Про це українським медикам повідомили представники компанії-перевізника. За 6 годин до заходу в Одеський порт капітан надав декларацію – усі членів екіпажу здорові. Це підтвердили й українські лікарі. Щодо загроз коронавірусу, інкубаційний період вже закінчився.

"Санітарно-карантинні служби інших портів, як я до цього говорив, перевіряли прибуття судна в кожний порт та повідомляли нам про безпечність в епідвідношенні екіпажу судна. Фахівці санітарно-карантинного відділу провели термометрію, опитування, візуальний огляд кожного члена екіпажу", – розповідає Віталій Гончаров, директор Одеського обласного лабораторного центру МОЗ.

Щойно медики провели перевірку – до роботи взялися прикордонники. Після оформлення необхідних документів екіпажу дозволять вийти в місто.

"Здійснюється підйом прикордонників для оформлення екіпажу. Перед тим, як судно прийшло до нашого порту, капітан надав інформацію, що всі здорові", – розповідає Олександра Ковтун, помічник начальника Одеського прикордонного загону.

Перебуватиме судно в Одесі щонайменше 2 дні, поки триватиме розвантаження.

Ольга Дунська, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал"

Попередній матеріал
Голова Львівської облради розкритикував ідею уряду вважати містами населені пункти, де мешкає більш як 20 тис. жителів
Наступний матеріал
Гончарук 8 років тому: соцмережі вибухнули флешмобом #я2012
Loading...

У порт Одеси зайшов суховантаж із Китаю: що кажуть у МОЗ

До Одеси має зайти суховантаж із Китаю – подробиці

"Укрпошта" тимчасово зупинила приймання посилок до Китаю – подробиці

Масштаби вражають: у Китаї за добу зафіксували майже 15 тисяч випадків захворювання на коронавірус

Коронавірус прогресує: чи відбудеться евакуація українців з Уханю – сюжет

Коронавірус: що відомо про заходи безпеки в Сінгапурі та на Філіппінах – ексклюзивне включення