Олександр Ганущин в ефірі програми 'ІнфоДень'
Олександр Ганущин в ефірі програми 'ІнфоДень' 5 канал

Голова Львівської облради розкритикував ідею уряду вважати містами населені пункти, де мешкає більш як 20 тис. жителів

Читайте по-русски
Кабмін забуває про історію, традиції, урбаністику і архітектуру міст, наголосив Олександр Ганущин

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі" розкритикував ідею Кабінету Міністрів вважати містами населені пункти, у яких мешкає більш як 20 тисяч жителів.

"Раніше містами мали право називатися ті, котрі історично були містами. Хоча комуністична партія вирішувала, де буде райцентр, і рахувала це не по кількості жителів, а по кількості членів партії. Молоді децентралізатори від "Зе-команди" у Верховній Раді вирішили піти далі. Вони вирішили, що містом в Україні буде той населений пункт, який має 20 і більше тисяч жителів", – сказав Ганущин.

Він додав: "Княжі міста Галич і Белз можуть припинити існування і стати селами. Мовчу про Турку, Жовкву і Перемишляни. Скільки з міських жителів, зусиллями "Зе-команди", можуть за дуже короткий період, бо є наміри прийняти в турборежимі цей законопроєкт про засади адмінтерустрою, подарувати Кабміну ексклюзивне право визначати, хто відноситься до міст. Це обґрунтовують якоюсь методикою ООН, якимись арифметичними показниками, забуваючи за історію, традиції, урбаністику і архітектуру".

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Додамо, що Міністерство розвитку громад та територій України опублікувало на своєму сайті основні норми законопроєкту "Про засади адміністративно-територіального устрою". Документ визначає основні засади адміністративно-територіального устрою України, порядку утворення, ліквідації, встановлення і зміни меж адміністративно-територіальних одиниць та населених пунктів.
 
Нагадаємо, Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру Дмитра Живицького на посаду голови Сумської обласної державної адміністрації.
Попередній матеріал
Чекалкін про абсурдні ініціативи влади – "ІнфоДень"
Наступний матеріал
Суховантаж з Китаю зайшов у порт Одеси – медики оглянули екіпаж: включення
Loading...

Чекалкін про абсурдні ініціативи влади – "ІнфоДень"

Дві квитанції за газ: новація уряду Гончарука, або Що пішло не так – сюжет

Кабмін погодив кандидатуру нового голови Сумської ОДА – що про нього відомо

Гончарук звітує після чергового засідання Кабміну – завершено

Безсмертний про перспективи Нормандської зустрічі та в чому полягає сенс поділу міністерств – "ІнфоДень"

Кабмін оприлюднив зарплати за січень – скільки отримали міністри