Зустріч з Гончаруком
Зустріч з Гончаруком 5 канал

Кабмін оприлюднив зарплати за січень – скільки отримали міністри

  Читайте по-русски
  Тепер інформація про зарплати чиновників публікуватиметься щомісяця

  Кабінет Міністрів України опублікував інформацію про зарплати міністрів за січень 2020 року. Дані представлено на урядовому порталі.

  У повідомленні наголошується, що Кабмін працює відкрито, і тому таку інформацію будуть оприлюднювати на урядовому порталі щомісяця.

  "Справедливим буде прив'язати зарплати міністрів, заступників міністрів й інших чиновників до середньої зарплати по країні через коефіцієнт. Прем'єр-міністр і міністри – 5 середніх зарплат; заступники міністрів – 4,5. Максимальна премія – не більше ніж один оклад", – повідомив Гончарук.

  У релізі наголосили, що в січні виплати нараховувались за старими правилами. Але вже в лютому, згідно з ухваленим 5 лютого урядом рішенням, зарплати міністрам й іншим високопоставленим чиновникам нараховуватимуться з прив'язкою до середньої зарплати по Україні через встановлений коефіцієнт. При цьому премії будуть не більше одного окладу і відповідно до оцінки діяльності за результатами кварталу.

  Отже, зарплати міністрів у січні були такі:

  • Оклад прем'єр-міністра до вирахування податків становить 41 965,8 грн, фактично було виплачено 33 782,47 грн. Розмір премії становив 20 000 грн, але як зазначається в повідомленні, премію членам уряду буде узгоджено і виплачено в лютому.
  • Оклад віцепрем'єра з питань європейської інтеграції Дмитра Кулеби становить 42 039,44 грн, або 33 841,75 за вирахуванням податків. Премію буде виплачено в розмірі 17 000 грн.
  • Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков за січень заробив 47 290,13 грн – це сума після сплати податків. Премію ж міністр отримає в розмірі 30 000 грн.
  • У міністра Кабміну Дмитра Дубілета оклад скромніший: 12 721,63 грн після сплати податків, премія не передбачена.
  • Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у січні отримав 27 713,18 грн після сплати податків і зборів, а премія становитиме 17 000 грн.
  • Оклад міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофія Милованова становить 51 903 грн, після сплати податків – 41 781,92 грн, премія – 30 000 грн.
  • Юлія Соколовська, міністр соціальної політики, у січні отримала 40 048,94 грн після сплати податків і зборів, премія розрахована в розмірі 24 381 грн.

  Як повідомляв 5.UA, 13 січня 2020 року у ЗМІ з'явилася інформація про те, що топчиновники Мінкульту отримали "під ялинку" рекордні зарплати. Колишній віцепрем'єр-міністр України Павло Розенко прокоментував інформацію у ЗМІ про збільшення зарплат топчиновникам Мінкульту, зокрема Володимиру Бородянському та ще шістьом чиновникам міністерства. За словами Розенка, насправді збільшення заробітних плат міністрам та їхнім заступникам відбулось по всіх міністерствах. 4 січня голова ВР Дмитро Разумков заявив, що нардепам збільшать зарплату. А 15 січня прем'єр-міністр Олексій Гончарук сказав, що виправдовує великі зарплати міністрам

  Попередній матеріал
  У Києві побили ветерана АТО за зауваження щодо порушення ПДР
  Наступний матеріал
  Підпал авто журналістки у Львові: слідство встановило ймовірного замовника
  Loading...

  Гончарук виправдовує великі зарплати міністрам

  "Не стосується ні зарплат, ні пенсій": Маркарова прокоментувала затримку деяких державних виплат