Вірус
Вірус 5 канал

Китай закрив два міста через смертельний коронавірус – у зоні карантину 20 млн жителів

  Читайте по-русски
  За останніми даними, кількість загиблих сягнула вже 25 осіб, зафіксовані ще 616 випадків зараження

  Влада Китаю закрила на карантин два міста в епіцентрі зараження коронавірусом, передає BNO News. Це місто Ухань, де зафіксували перший випадок зараження, і сусіднє місто Хуанган. У першому проживає 11 млн осіб, у другому – близько 7,5 млн осіб.

  З опівночі припинена робота автобусів і поїздів, закриті культурні об'єкти. Всі авто, які в'їжджають або виїжджають з міст – перевіряються.

  Sky News із посиланням на останні дані повідомляє, що кількість загиблих в Китаї зросла до 25 осіб, зафіксовані ще 616 випадків зараження.

  Тим часом в аеропортах Маніли, Сіднея та Рима почали сканувати людей. Так у країнах вирішили убезпечити населення від поширення коронавірусу. Найперше перевіряють тих, хто летів рейсами саме з міста Ухань.

  У місті розташований гуртовий ринок морепродуктів, на якому продають також кажанів та змій. Найімовірнішим первинним джерелом захворювання ВООЗ називає саме тварин. Держкомітет з питань гігієни та охорони здоров'я КНР підтвердив – коронавірус передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом.

  Загалом випадки зараження фіксують у 13 китайських провінціях. А також в інших країнах, серед яких Таїланд, Південна Корея, Японія, США і Росія.

  Нагадаємо, в українському "Борисполі" літаки з Китаю зустрічатимуть санітарно-карантинні підрозділи.

  Попередній матеріал
  "Західні країни не запрошують до НАТО Грузію, щоб не провокувати Росію" – МЗС Туреччини
  Наступний матеріал
  Поведінка Зеленського спантеличила керівництво ізраїльського меморіалу
  Loading...