У Польщі розповіли про найбільшу проблему українських заробітчан

  Найбільшою проблемою є незнання мови, що спричиняє решту проблем

  Найбільшою проблемою, з якою зустрічаються українські трудові мігранти в Польщі, є незнання мови, що зумовлює решту проблем.Про це заявив директор польської компанії з працевлаштування іноземців EastWestLink Анджей Коркус, повідомляє "Укрінформ".

  "Перша й основна проблема – це мовний бар'єр. З кожним днем усе більше українців приїжджає до Польщі з центральної та східної України, де вони часто навіть не розмовляють українською. Тому їм ще складніше зрозуміти польську мову, ніж жителям західної України. Через незнання мови вони мають проблеми з адаптацією у праці, спілкуванні з польськими працівниками", – зауважив Коркус.

  Також експерт наголосив, що багато польських підприємців не підготувалися до працевлаштування іноземців з східних кордонів. Внаслідок цього, доволі часто спостерігаються випадки нетолерантного ставлення до іноземців тощо.

  За його словами, польські працедавці повинні краще подбати про умови працевлаштування іноземців, зокрема й українців. Багато з них вже користуються послугами компаній, які координують процес адаптації працівників з-за кордону.

  Коркус підкреслив, що забезпечення нормальних умов працевлаштування і проживання для українців є необхідною умовою для того, щоб затримати відтік трудових мігрантів з Польщі до інших країн.

  Він вважає, що незабаром інші, більш розвинуті країни Заходу, почнуть відкривати свої ринки праці для українців. Відтак, спостерігатиметься значна конкуренція за притягнення й утримання трудового мігранта з України.

  Як повідомляв 5.UA, з січня 2018 року у Польщі набувають чинності нові правила працевлаштування іноземців. 

  Попередній матеріал
  Держстат повідомив, на скільки зросли ціни на споживчі продукти
  Наступний матеріал
  Інша інформація: Держдеп США оприлюднив свої дані про жертви хіматаки в Сирії

  Наші у Європі: У 2017 році українці перерахували з Польщі грошей на 4% ВВП

  У травні українці знову довго відпочиватимуть

  Польща згадує жертв Смоленської авіакатастрофи – що відомо через 8 років після трагедії

  У Польщі назвали офіційну причину смерті жертв Смоленської катастрофи – Мацеревич

  Смоленська авіакатастрофа: в трунах понад 70-ти жертв виявили останки тіл інших людей

  Пішов з життя відомий політв'язень Росії Юрій Солошенко