polonia-consulting.com.ua

З 2018 року Польща змінює правила працевлаштування іноземців

Роботодавців зобов'яжуть оформлювати працівникам платні дозволи на сезонну працю

З січня 2018 року у Польщі набувають чинності нові правила працевлаштування іноземців. Про таке повідомила директор Повітового управління праці у місті Ґруєць Мажанна Скочек, передає Польське радіо.

Як стало відомо, з наступного року декларацію про намір працевлаштувати іноземця, яку видають роботодавцеві безкоштовно, замінять платні дозволи на сезонні роботи, зокрема – рільництво, садівництво, роботу в туристичній та гастрономічній галузі.

"Ці дозволи на сезонну працю будуть двох видів: два етапи надання дозволів стосуватимуться іноземців, які перебувають за кордонами Польщі, а один етап – іноземців, котрі вже перебувають в Польщі і мають дозвіл на легальне перебування на іншій підставі, ніж сезонні роботи", – пояснила Скочек.

Якщо іноземець перебуває за межами Польщі, роботодавець муситиме подати заяву про надання дозволу на сезонні роботи. На підставі цього дозволу іноземець зможе відкрити візу до Польщі. Ті ж, хто має біометричний паспорт, зможуть в’їхати з таким дозволом до Польщі без віз.

Водночас, роботодавець все одно зобов’язаний зареєструвати іноземного працівника у місцевому управлінні праці.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Парад військ у Польщі: як Варшава приймала Полторака – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Кабмін поліпшив правила оренди землі: що змінилося
Наступний матеріал
Кремль змінив політику щодо окупованої Луганщини та Придністров'я – Фріз
Loading...