play.google.com

Кабмін поліпшив правила оренди землі: що змінилося

  Урядовці переконані: зміни сприятимуть захисту інтересів орендодавців – власників земель

   Кабінет Міністрів України вносить зміни до Типового договору оренди землі. Це дасть змогу вдосконалити механізм управління у сфері використання та охорони земель, збереження і відтворення родючості ґрунтів. Про таке інформує прес-служба Мінагропроду.

  Згідно з нововведеннями, відтепер під час укладення договору оренди необхідна фіксація показників якісних характеристик ґрунтового покриву земельної ділянки на момент її передачі в оренду.

  Також передбачено зобов'язання орендаря щодо відшкодування орендодавцю – власнику земельної ділянки – збитків у разі погіршення якості ґрунтового покриву орендованої земельної ділянки або приведення їх у непридатний для використання за цільовим призначенням стан.

  Окремо встановлюються терміни виплати орендної плати за користування земельною ділянкою. Крім того, документ посилює відповідальність у разі її несвоєчасної виплати (штраф, пеня).

  Урядовці планують, що зміни сприятимуть захисту інтересів орендодавців – власників земельних ділянок, а також збільшать надходження до місцевих бюджетів.

  Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що під час оформлення земельних ділянок на місцях є тотальні зловживання землею.

  Попередній матеріал
  Омелян анонсував "рік лоукостів" для України
  Наступний матеріал
  З 2018 року Польща змінює правила працевлаштування іноземців
  Loading...