Смоленська трагедія
Смоленська трагедія zamach.eu

Смоленська авіакатастрофа: в трунах понад 70-ти жертв виявили останки тіл інших людей

У похованнях виявили також багато сторонніх предметів

Експерти провели ексгумацію та судмедекспертизу тіл 77-ми загиблих в авіакатастрофі під Смоленськом. Згідно з результатами, знайдено 69 фрагментів тіл 26 осіб, які були в трунах інших людей. Про таке заявила речниця Національної прокуратури Польщі Єва Бялик, передає РАР.

Також під час дослідження виявили підміну двох тіл, багато сторонніх предметів: гумові рукавички, пакети, пляшки та інші речі.

Як повідомили у польській прокуратурі, у 90% випадках документація з проведення судмедекспертиз жертв у Москві містила грубі помилки.

Також експерти з Польщі, які робили ексгумацію 77-ми тіл загиблих, підготували генетичні, токсикологічні та гістопатологічні експертизи. Тепер лабораторії у Великій Британії, Італії та Північній Ірландії мають провести фізико-хімічні експертизи на предмет наявності слідів вибухових матеріалів.

Довідка: на світанку 10 квітня 2010-го року поблизу військового аеродрому "Північний" у Смоленську розбився літак Ту-154М, яким польська державна делегація прямувала на відзначення 70-ї річниці Катинського злочину. У катастрофі загинули всі 96 осіб, які перебували на борту літака, серед них і президентське подружжя Леха та Марії Качинських, а також представники політичної, військової, релігійної еліти Польщі.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Три роки, майже 300 життів: у Нідерландах відкрили меморіал жертвам катастрофи МН17 – ФОТО

Попередній матеріал
Інфляція в Україні все ще буде високою через зростання зарплат бюджетників – Світовий банк
Наступний матеріал
"На вулиці не виживе": в Києві розшукують хворого на онкологію песика
Loading...