Смоленська трагедія
Смоленська трагедія zamach.eu

Смоленська авіакатастрофа: Росія вирізала зі звіту момент ймовірного вибуху

Запис може свідчити про вибух на борту урядового Ту-154 ще до удару об землю

Росія вирізала зі звіту щодо розслідування Смоленської катастрофи момент реєстрації датчиком температури надзвичайно різкого теплового стрибка на борту літака Леха Качинського. Фрагмент зі зростанням температури знайшли в матеріалах попередньої польської комісії, що розслідувала падіння літака, передає "5 канал".

Такий температурний стрибок став причиною серії аварій, зареєстрованих на бортових приладах. Тож запис може свідчити про вибух на борту урядового Ту-154 ще до удару об землю. Він став причиною зупинки роботи всіх найважливіших бортових систем літака, а не наслідком. Втім, на прохання Російської Федерації цей фрагмент запису польського "чорного ящика" вирізали, повідомляють польські ЗМІ.

Нагадаємо, кілька тижнів тому польська комісія підтвердила вибух на президентському літаку і взялася розслідувати це. У катастрофі 10 квітня 2010 року під російським Смоленськом загинули усі 96 осіб, що перебували на борту польського урядового літака, зокрема і тодішній президент країни Лех Качинський.

Дивіться також фотогалерею:

ФОТО: Зграя птахів влаштувала аварійну посадку українського вантажного Ан-74 в Африці

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Погром у Святошинському суді: ВРП звернеться до поліції, Генпрокуратури та Верховної Ради
Наступний матеріал
У Києві вночі автомобіль патрульної поліції збив пішохода
Loading...