Тест на коронавірус
Тест на коронавірус 5 канал / Час. Підсумки тижня

Уперше у світі: у Нідерландах зафіксували перший випадок смерті після повторного зараження COVID-19

  Читайте по-русски
  Жінці було 89 років

  У Нідерландах померла жінка, яка повторно заразилася коронавірусом. Це перший такий випадок у світі. Пацієнткою виявилася 89-річна жінка, яка також страждала від макроглобулінемії Вальденстрема – рідкісної форми лімфоми. Про це повідомляє BNO News.

  Літню жінку доправили в лікарню з лихоманкою і сильним кашлем раніше в цьому році. Вона здала тест на коронавірус, який виявився позитивним. Жінка провела в лікарні п'ять днів, після чого симптоми, крім втоми, зникли, і її виписали.

  Майже через два місяці у неї знову підвищилася температура, вона скаржилася також на кашель і задишку. За два дні до погіршення самопочуття жінка почала новий курс хіміотерапії.

  Пацієнтка зробила тест на коронавірус і знову отримала позитивний результат. На восьмий день стан жінки погіршився, а через два тижні вона померла.

  Як відомо, загалом кількість хворих на коронавірус у світі перевищила 38 мільйонів. За останню добу хворобу діагностували у 275 232 осіб. Про це свідчать дані сайту Worldometers.

  Лідером антирейтингу залишаються США, де хворобу діагностували у 8 037 789 осіб (220 011 смертей), далі йде Індія, де захворіли 7 173 565 осіб (109 894 померли). Третє місце займає Бразилія, де захворіли 5 103 408 осіб (150 709 померлих), четверте – Росія (1 312 310 хворих і 22 722 померлих). Замикає п'ятірку країн із найбільшою кількістю хворих Колумбія, де коронавірус діагностували у 919 083 осіб.

  Читайте також: Коронавірус може жити на смартфонах і грошах до 28 днів – але є нюанси

  Попередній матеріал
  Падіння сповільнюється: у Мінекономіки оцінили ВВП України за 8 місяців 2020 року
  Наступний матеріал
  КПВВ "Станиця Луганська" закрили на два тижні – кого пропускатимуть
  Loading...

  Коронавірус у світі: у Нідерландах продовжують послаблювати карантин – як це відбувається

  У Нідерландах вигадали, як вберегти клієнтів ресторану від COVID-19 – відео

  Вже понад 4 млн людей у світі заразилися коронавірусом – подробиці