Фото REUTERS

У Великій Британії почалося розслідування щодо втручання РФ у референдум щодо Brexit

  Росія втручається та намагається підірвати довіру громадськості до політичних інститутів, вважають британські парламентарії

  Згідно з даними дослідження Каліфорнійського університету в Берклі та британського Університету Суонсі, Росія могла вплинути на результати референдуму про вихід Великої Британії з Євросоюзу. Так, за кілька днів до референдуму в червні 2016 року в соціальній мережі Twitter було зареєстровано акаунти, з яких було сумарно розміщено понад 45 тисяч постів на підтримку Brexit. При цьому за кілька днів після референдуму акаунти були деактивовані. Про це пише Голос Америки.

  Член парламенту Великої Британії Даміан Коллінз заявив: "Росія втручається та намагається підірвати довіру громадськості до політичних інститутів і провідних ЗМІ в західних країнах. Необхідно розглядати поширення фейкових новин із фальшивих акаунтів на Twitter і Facebook у цьому ключі, як реальну загрозу нашій демократії".

  Як повідомляв 5.UA, 23 червня 2016 року британці на референдумі сказали ні збереженню Великої Британії в складі Європейського Союзу. За вихід країни з ЄС проголосувало 52% виборців, проти – 48%. Шотландія та Північна Ірландія в основному проголосували за збереження членства Сполученого Королівства в ЄС, а Уельс і Англія підтримали Brexit.

  Попередній матеріал
  Масштабна спецоперація ДПСУ на Закарпатті: кого впіймали
  Наступний матеріал
  "Винахідники": у "ДНР" вигадали, як добровільно-примусово поповнювати "бюджет"
  Loading...

  План Маршалла: посол Литви розповів про реалізацію ініціативи

  Богдан Яременко про можливий розрив дипломатичних відносин з РФ

  Реінтеграція Донбасу: які поправки було подано до законопроекту

  Хто є хто в українському парламенті: ЦВК про ухвалення Виборчого кодексу в першому читанні

  Парламент не був готовий голосувати щодо відставки Авакова

  Саміт лідерів країн ЄС: Brexit нарешті виходить з глухого кута