unian.ua

Експерт про роботу ВР: "Медична реформа має шанс бути ухваленою цього тижня"

За словами експерта ГІ "Реанімаційний пакет реформ", останній пленарний тиждень катастрофічний з точки зору парламентського планування

В ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" експерт ГІ "Реанімаційний пакет реформ" Вадим Міський зазначив, що в останній пленарний тиждень депутати витрачають час не зовсім раціонально.

"Цей тиждень у нас просто катастрофічний з точки зору парламентського планування, тому що всі найсуттєвіші рішення, таке враження, що відклали на останній тиждень: і медицину, і пенсійну реформу, і зняття недоторканості, і Конституційний суд, і кодекси оновлення, і ще зміни до державного бюджету- надлишкові кошти, які в першому кварталі з'явилися, які планують поділити, сьогодні підкомітет засідав, завтра комітет засідатиме, післязавтра прийматимуть рішення. Все дуже щільно напаковане, і ми бачимо, що час витрачається не зовсім раціонально, в той час як можна було б хоча б технічні речі приймати, як оголошення виборів, народні депутати, на жаль, ідуть на перерву і не роблять цього", – сказав експерт.

За словами Вадима Міського, якщо депутати розпочнуть четвер із розгляду медичної реформи, то є всі шанси, що її ухвалять.

"Мені здається, що якщо четвер почнуть із медичної реформи, то вона має шанс бути ухваленою. Досить одностайна позиція фракції та коаліції і кількох опозиційних фракцій щодо цього і, я думаю, є висока імовірність, що медичну реформу цього тижня парламент ухвалить", – додав Міський.

Також Вадим Міський зазначив, що у разі продовження сесії очікувати на плідну роботу та ухвалення законів не варто.

"Ми бачили з якою готовністю сьогодні проголосували за продовження сесії. Звичайно, Парубій ще раз поставить це на голосування і спробує все-таки продовження сесії зробити, але, швидше за все, ми будемо мати класичні варіанти роботи в комітетах, ще чогось такого і замість цього ми не побачимо жодного засідання пленарного у Верховній Раді, де розглядаються якісь закони. Тобто з формальної точки зору, щоб заспокоїти населення – мабуть, продовжиться, а очікувати на якусь плідну роботу та ухвалення законів не варто", – додав Вадим Міський.

Попередній матеріал
Штаб АТО: Внаслідок обстрілу Троїцького поранено бійця
Наступний матеріал
Рада дозволила притягнути до кримінальної відповідальності Полякова
Loading...

У Верховній Раді близько сотні депутатів залежні від Росії - Сироїд

Медична реформа: Чому закони потрібно ухвалити вже цієї сесії

Чому робота парламенту опинилась під загрозою та коли приїде Луценко – включення з ВР