geo-politica.info

У сенатора США МакКейна знайшли агресивну форму раку мозку

  Раніше 80-річний сенатор переніс операцію з видалення тромбу навколо його лівого ока. Саме аналізи тканин, взятих під час операції, засвідчили наявність в нього гліобластоми

  У американського сенатора від Республіканської партії Джона МакКейна знайшли рак мозку. Як повідомляє інформагентство Reuters з посиланням на заяву Mayo Clinic у місті Фінікс, штат Арізона, де проходить лікування сенатор, в нього діагностували злоякісну пухлину мозку, передає УНІАН.

  "Сенатор і його родина разом із командою Mayo Clinic розглядають додаткові варіанти лікування. Вони можуть включати поєднання хіміотерапії і радіації", – наводить видання слова заяви лікувального закладу.

  Раніше 80-річний сенатор переніс операцію з видалення тромбу навколо його лівого ока. Саме аналізи зразків тканин, взятих під час операції, засвідчили, що із кров'яним згустком пов'язана первинна пухлина головного мозку, відома як гліобластома.

  Наразі, за словами лікарів, Маккейн відновлюється після операції і почувається "загалом відмінно". Найшвидшого одужання сенатору вже побажав Президент США Дональд Трамп: "Сенатор Джон Маккейн завжди був бійцем. Меланія і я подумки з ним і усією його родиною. Одужуйте швидше", – цитує слова Трампа Reuters.

  Мультиформна гліобластома – це найбільш розповсюдженна і найбільш агресивна форма пухлини мозку, яка становить до 52% первинних пухлин мозку і до 20% всіх внутрішньочерепних пухлин.

  Попередній матеріал
  Генпрокуратура отримала доступ до документів "Приватбанку"
  Наступний матеріал
  Великі втрати на фронті: загинули четверо військових, ще троє поранені
  Loading...