bigmir.net

Маккейн назвав, хто стоїть за гучною заявою Захарченка про створення "Малоросії"

  "Амбіції Путіна щодо відновлення Російської імперії просунулись ще на один крок", - відзначив Джон Маккейн

  Нещодавня заява ватажка терористів Олександра Захарченка про створення "Малоросії" є прямою відповідальністю російського президента Володимира Путіна. Про це заявив голова Комітету з питань збройних сил Сенату США Джон Маккейн, передає "Укрінформ"

  "Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії просунулись ще на один крок, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу із назвою царської епохи "Малоросія". Остаточна відповідальність за це грубе порушення суверенітету України лежить безпосередньо на президенті Росії Володимирі Путіні, під чиїм керівництвом, фінансуванням, а також від постачання військ та зброї якого повністю залежні сепаратисти", - підкреслив Маккейн.

  Також він відзначив, що проголошення маріонеткової держави – це ще одне порушення Росією Мінських угод. На думку Маккейна, своєю агресивною поведінкою Росія демонструє, що не прагне миру та досягнення цілей "Мінська".

  "Однак Путін розраховує, що чим більше його збройні сили та прибічники повбивають українців, тим більше української території вони зможуть захопити. І чим більше Путін змушуватиме Україну віддавати свої обмежені ресурси на війну, а не на поліпшення економіки, тим більше він зможе розхитати владу в Києві та завадити Україні реалізувати її євроатлантичне майбутнє", - переконаний Маккейн.

  Глава сенатського комітету також закликав США та Євросоюз посилити тиск на Росію й забезпечити Україну летальною зброєю. "У спільній взаємодії США та наші європейські союзники повинні розробити політику й стратегію для збільшення дипломатичних, економічних та військових наслідків, від яких Росія втрачатиме, поки не виконає своїх зобов'язань за Мінськими угодами", - наголосив сенатор.

  Резюмуючи, Маккейн заявив, що на Росію не діють заяви офіційного Вашингтона про продовження санкцій. Так, Америка та європейські союзники "повинні чесно подивитися в обличчя реальності, що ми не змогли кардинально змінити планів Росії в Україні впродовж останніх трьох років".

  Як повідомляв 5.UA, напередодні Президент України Петро Порошенко відреагував на новину про створення так званої "Малоросії" на окупованих територіях Донбасу. Зокрема, він пообіцяв відновити суверенітет над окупованими територіями. У Генштабі ЗСУ також прокоментували заяву Захарченка та спрогнозували долю "Малоросії".

  Попередній матеріал
  Вірус Petya.A причетний до хиб у роботі е-кабінета вступника - МОН
  Наступний матеріал
  Україна і Грузія не можуть приєднатися до НАТО, поки їх землі топчуть війська РФ – сенатор США
  Loading...