5 канал

У Держдепі США відреагували на заяву Захарченка про створення "Малоросії" – відео

  Напередодні ватажок терористів Олександр Захарченко заявив про "амбітні плани" - створити так звану "Малоросію" на теренах України

  У Державному департаменті Сполучених Штатів Америки стурбовані через заяви бойовиків про намір створити квазідержаву "Малоросію" замість незалежної України, але не збираються "удостоювати" такі заяви бойовиків більшою увагою. Про це заявила речниця Держдепу США Хезер Науерт на щоденному брифінгу у Вашингтоні, передає УНІАН.

  "Ми чули, що так звані сепаратисти - я звертаю увагу, що називаю їх так званими сепаратистами - хочуть бачити нову державу, яка буде створена на місці України. Це є тим питанням, яке, безумовно, викликає у нас стурбованість", - відзначила Науерт.

  Вона також підкреслила, що не хоче "удостоювати подібне (заяву бойовиків) своєю відповіддю".

  Як повідомляв 5.UA, напередодні Президент України Петро Порошенко відреагував на новину про створення так званої "Малоросії" на окупованих територіях Донбасу. Зокрема, він пообіцяв відновити суверенітет над окупованими територіями. У Генштабі ЗСУ також прокоментували заяву Захарченка та спрогнозували долю "Малоросії".

  Попередній матеріал
  Гаазький трибунал оштрафував Росію за захоплення судна "Грінпіс"
  Наступний матеріал
  Штаб: Ситуація в АТО сильно загострилась – бойовики показали, що не бажають деескалації
  Loading...