5.ua

Терорист Захарченко перепив паленого алкоголю і зачитав підсунуту Кремлем "сенсацію" – Шкіряк

За словами Зоряна Шкіряка, до подібних заяв терористів не варто ставитися серйозно, оскільки вони є черговим технологічним кроком Кремля

У вівторок, 18 липня, радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк у розмові з журналістами 5.UA прокоментував слова терориста Захарченка про створення так званої "Малоросії" на окупованих територіях Донбасу.

"Я переконаний у тому, що скоріше за все терорист Захарченко напередодні перепив "паленого" алкоголю і зачитав підсунуту йому і написану в Кремлі чергову"сенсацію". Звичайно, до таких заяв ставитися серйозно не варто, бо це черговий технологічний крок Кремля і безпосередньо Путіна, який має, на мій погляд, кілька цілей. Перша – спробувати остаточно поховати мінські угоди. Друга – вчергове методом інформаційних вкидань, отаких-от безглуздих заяв намагатися шантажувати і Україну, і весь цивілізований світ, Сполучені Штати, Європейський Союз. І третє – через чергову спробу імперсько-рашистської радикалізації позицій відносно України намагатися стабілізувати та мобілізувати свій внутрішній електорат напередодні виборів 2018 року", – розповів Зорян Шкіряк.

Радник міністра також додав, що подібні заяви можна сприймати як своєрідну відповідь Путіна на імовірне прийняття восени законопроекту про деокупацію Донбасу.

"По суті, я думаю, що вже й так зрозуміло, що після поховань "проекту Новоросія", після "героїчного взяття" Захарченком Лондона, сприймати цю безглуздість серйозно не варто. Звичайно, це абсолютно зрозуміла технологія Кремля, яка власне от ці цілі сповідує, про які я зазначив вище. В цій ситуації, безумовно, потрібно чітко розуміти й те, що це свого роду відповідь Путіна та його, скажімо, "імперії" на ймовірне вже цієї осені прийняття нового законпроекту про  деокупацію Донбасу. Безумовно це також має місце і ось таким методом вони намагаються шантажувати Україну напередодні прийняття цього доленосного, актуального, необхідного законопроекту, який, я переконаний, восени буде прийнятий", – зазначив Шкіряк та додав, що тимчасово окуповані території Луганської та Донецької областей обов'язково будуть звільнені, а ватажки терористів понесуть покарання.

"А що стосується Захарченка і всієї цієї російської терористичної сволоти, то я можу запевнити, що Донбас та тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей будуть звільнені, Захарченко та Плотницький, а також усі їхні поплічники, руки котрих по лікті у крові безневинно вбитих українських громадян і наших воїнів-героїв, обов'язково будуть покарані, вони будуть відповідати в українському суді за законами України, звичайно, якщо до того спецназ ГРУ ФСБ не відправить їх у свій "скажений ліфт", підсумував Зорян Шкіряк.

Як повідомляв 5.UA, у Генштабі ЗСУ також прокоментували заяву Захарченка та спрогнозували долю "Малоросії".

Попередній матеріал
Турчинов: Заява Захарченка про "Малоросію" – черговий аргумент на користь ухвалення закону про деокупацію Донбасу
Наступний матеріал
Президент підпише угоду про співробітництво між Одеською областю та Аджарією
Loading...

ФСБ під виглядом місцевих ЗМІ опитує населення окупованого Донбасу щодо Захарченка – розвідка

Заява про створення якоїсь там "республіки" заблокує завтрашнє засідання у Мінську – Марчук

П'яні охоронці ватажка "ДНР" Захарченка напали на терористів – ГУР