geo-politica.info

Сенатор Маккейн закликав Трампа надати Україні летальну зброю

  Це необхідно у світлі останніх подій на Сході та перспективи майбутньої агресії РФ проти України

  Голова сенатського комітету зі збройних сил Джон Маккейн закликав президента США Дональда Трампа допомогти Україні захистити себе від постійних нападів з боку РФ. Зокрема, він закликав президента США надати Україні летальне озброєння. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Reuters.

  "У світлі останніх російських атак й перспективи майбутньої агресії проти України я закликаю вас здійснювати повноваження, надані відповідно до Закону про національну авторизацію оборони за фінансовий 2017 рік, щоб забезпечити оборонну летальну допомогу Україні для захисту її території від подальших зазіхань з боку Росії та її сепаратистських прихильників", - написав Маккейн у листі до Трампа.

  Як повідомляв 5.UA, у жовтні торік міністр оборони України Степан Полторак обговорив з конгресменами США надання Україні летальної зброї. Він також розповів, яке летальне озброєння Україна може отримати від США.

  А на початку січня цьогоріч  посол України в США Валерій Чалий заявив, що Україна може отримати летальну зброю від адміністрації нового президента США.

  Попередній матеріал
  Політолог: Вибори у Франції – головний ризик для надання Україні безвіз
  Наступний матеріал
  Клімкін: забрати Крим від України – це те ж, що забрати Freedom у House
  Loading...