kp.ua

У Росії заборонили користуватися месенджерами анонімно

Читайте по-русски
Тепер, щоб користуватися сервісом, треба підтвердити номер телефону

У Росії з 5 травня вступили в силу правила ідентифікації користувачів месенджерів. Про таке повіломляє "Радіо свобода"

Тепер, щоб користуватися сервісом, треба підтвердити номер телефону. Для цього месенджер буде направляти стільниковому оператору запит, щоб дізнатися, чи є абонент у базі даних. На відповідь у оператора буде до 20 хвилин.

Якщо процедура ідентифікації пройшла успішно, в базу даних стільникових операторів внесуть інформацію про те, в якому саме додатку переписується їхній клієнт. Месенджер також присвоїть користувачеві унікальний код. Якщо ж номеру телефону в базі стільникового оператора немає, месенджер повинен заборонити користувачеві відправляти повідомлення.

Представники так званої "великої четвірки" мобільних операторів – МТС, Білайн, Мегафон, Tele2 – вже заявили, що готові виконувати нові вимоги. Представники Facebook Messenger, Whats App, Instagram і Viber ситуацію поки що не коментують.

Як відомо, документ про нові правила ідентифікації користувачів месенджерів у кінці 2018 року підписав голова уряду Росії Дмитро Медведєв. Перед тим російська влада намагалася заблокувати месенджер Telegram, заявляючи, зокрема, про терористичну загрозу з боку сервісу.

Як повідомляв 5.UA, у 2017 році у Росії заборонили переказувати гроші за кордон через іноземні платіжні системи.

Попередній матеріал
У Маріуполі водолази перед початком пляжного сезону перевірили й очистили територію: що знайшли
Наступний матеріал
Представники організації С14 заблокували роботу торгового комплексу на Нивках: кого шукають – включення з ТРЦ (оновлено)
Loading...