Путін
Путін Фото reporter-tv.net

Безсмертний: РФ рятує себе в нинішньому світі і рятує, природно, для себе – в агресивний спосіб

Читайте по-русски
Якщо взяти "Північний потік-2" і війну в Україні, то це складові однієї доктрини РФ

Про таке заявив в ефірі "5 каналу" голова партії "Рух +380", Надзвичайний і Повноважний Посол України Роман Безсмертний.

"Так уже склалося, що Росія намагається зараз втручатися у всі процеси. Я не думаю, що є таємницею, що навіть той самий президент Макрон заявляв про участь РФ у формуванні руху "жовтих жилетів". Я думаю, що з часом ми почуємо і про факти, які стосуються підпалу Нотр-Дам і Версалю. Тобто все це свідчить про те, що Росія намагається відновити ту надуману імперську велич, якою вона завжди була відома. А по суті можна сказати, що РФ рятує себе у нинішньому світі. І рятує, природно, так, як вона це робила всю свою історію в агресивний спосіб. Це очевидно, що Росія була, є і буде присутня у виборчих кампаніях, в тому числі й в Україні. В який спосіб – це вже річ інша. Тут уже наскільки ми адекватні", – сказав політик.

Безсмертний також розповів, як агресивна політика впливає на інших світових гравців: "Насправді, якщо взяти "Північний потік-2" і війну в Україні, то це складові однієї доктрини – агресивної зовнішньої політики, яка спрямована на певний диктат і через енергозалежність, і через анексію території сусіднім державам, а таким чином і всій Європі певної позиції Росії. І треба сказати, що ця політика в певній частині досягає успіху. Ну, хоча би зверніть увагу, як останнім часом маневрує Німеччина. Видно, наскільки Меркель, яка скоро йде з посади, важко в цій ситуації, починаючи з Ради Європи, де німецька делегація весь час не знає, як присісти на російську лавку, закінчуючи речами, які пов’язані то з заявами про відновлення "Північного потоку", то призупинення. Треба сказати, що ситуація там далеко не розв’язана. А останні події, які були в останні дні з ракетним випробовуванням, що відбувається в Росії, свідчить про те, що агресивність РФ буде наростати". 

Попередній матеріал
Олігарх Коломойський і його "гражданская война": про що свідчить така риторика – "БлогПост"
Наступний матеріал
Міністр оборони інспектував заводи, які виконують державні замовлення: яке оновлення чекає на ЗСУ
Loading...