Коломойський
Коломойський Фото: Антикор

"Кораблик та штучна хвиля": Безсмерний прокоментував останні заяви Коломойського

Читайте по-русски
Найважливіше в заявах Коломойського стосувалося не самої України, а зовнішнього вектора

Таке сподівання висловив в ефірі "5 каналу" голова партії "Рух +380", Надзвичайний і Повноважний Посол України Роман Безсмертний.

"Якщо подивитися останні заяви (Коломойського – ред.), квітесенцію цих заяв, то перше, що треба відзначити – це бажання застовпити свою роль у цьому процесі, друге – це сказати про те, що і серед чинних є ті, хто теж будуть. Але третя річ – насправді тель-авівський біженець великою мірою перебуває саме в Тель-Авіві, тому що є світ, який через обраний Україною курс, через боргову залежність, через вплив на транснаціональні корпорації та олігархів, яким є тель-авівський біженець, він точно так впливає на Україну. І я сподіваюся, що найважливіше в цих заявах стосувалося не самої України, а зовнішнього вектору, що дайте і мені там трошки, що я до цього причетний", – сказав Безсмертний.

Він також додав: "Якщо брати по кількість контрагентів і політичних контрагентів, то треба сказати, що він (Коломойський – ред.) свої акції розмістив дуже вміло. І не випадково зараз говорять про можливого прем'єр-міністра Тимошенко, Садового, Авакова. Це робиться, щоб створити певні кола на воді, які гойдатимуть цей легенький кораблик. А у зв’язку з тим, що сам кораблик прив'язаний до IT-технологій, то будь-яка хитавиця перетворюється для нього на шторм. Кораблик, новообраний Президент, він дуже невпевнено почувається, тому будь-яка хвиля миттєво його трясе. Більш того, вона приводить у страшенний мандраж непідготовлену команду. І Коломойський прекрасно це розуміє. Тому для чого йому влаштовувати якісь ниточки, коли йому треба робити не просто навал інтерв'ю, а влаштувати штучну хвилю, яка може не тільки змусити діяти в певному напрямі, а й знести".

Як повідомляв 5.UA, Коломойський заявив, що на Донбасі триває "громадянський конфлікт".

Попередній матеріал
"Стріляли з гранатометів і зенітних установок": як відзначили 101-шу річницю створення ДПС
Наступний матеріал
Олігарх Коломойський і його "гражданская война": про що свідчить така риторика – "БлогПост"
Loading...