Представники організації С14 заблокували роботу торгового комплексу
Представники організації С14 заблокували роботу торгового комплексу 5 канал

Представники організації С14 заблокували роботу торгового комплексу на Нивках: кого шукають – включення з ТРЦ (оновлено)

Читайте по-русски
Представники С14 хотіли отримати відео з камер спостереження від адміністрації закладу, однак, зробити це їм не вдалося

Представники С14 заблокували роботу столичного комплексу "Мегамаркет", що на Нивках. Прийшли з'ясувати причини побиття охоронцями ТРЦ їхнього побратима Андрія Медведька. Інцидент стався надвечір п’ятниці, 3 травня. Однак, запланована мирна акція перетворилася у пошуки винних на території всієї будівлі. Детальніше розповість журналіст "5 каналу" Анна Брикова.

Так Андрія Медведька випроваджують із торговельного-розважального комплексу "Мегамаркет" на Нивках. Молодий чоловік придбав горішки у супермаркеті і піднявся на інший поверх до кінотеатру Баттерфляй, де й хотів їх з'їсти. Однак поласувати горіхами не дозволила охорона. Андрію запропонувала піти. Він попросив покликати адміністратора.

Активіст розповідає: "Замість адміністратора прийшли сім чоловік, з них - два спортсмени в оливковій формі. Вони одразу, без якихось там спочатку "будь ласка" і "просимо", одразу почати "ти шо, нє понял? Ми тобі сказали" і так далі, почали грубити. Секунд через 40 перший з них застосував насилля - почав мене душити".

Одразу після інциденту чоловік викликав правоохоронців і побратимів з організації "С14". Написав заяву до поліції і попросив відео з камер спостереження. Однак, отримав відмову.

"Кажуть, наше приватне відео, якщо ви хочете відео, звертайтесь до суду. Постанова суду, щоб була, треба написати судовий позов і це буде одне з клопотань, це затягнеться на рік і це відео ніхто не буде зберігати стільки часу", - каже Медведько.

Після оприлюднення відео та інформації у соцмереж під дописом Андрія Медведька з'явилися коментарі людей, які опинилися у такій самій ситуації. Вже в неділю активісти та друзі Андрія прийшли вимагати вибачень від адміністрації та охоронців. У ТРЦ Розклеїли світлини охоронців. Разом з активістами прийшов і свідок подій п'ятниці. Хлопець каже, що бачив і інцидент, і навіть знає цих охоронців - часто проводить тут час із друзями. Водночас, зазначає: тут і справді є табличка, із написом про заборону вживати їжу, не куплену у тутешньому закладі.

Андрій, свідок інциденту, говорить: "Ми з ними часто розмовляли, у нас також раніше були дискусії з тим, щоб ми їли. Але потім ми винайшли компроміс - ми не їмо, не заважаємо їм, вони не чіпають нас".

Активісти пройшлися другим і третім поверхами будівлі. Разом з ними - налякані такою кількістю людей представники адміністрації. Вони запевняють - у день інциденту працювала інша зміна. Тому їм про ці події майже нічого невідомо.

Акцію анонсували як перфоманс, але реакція і поведінка представників комплексу обурила активістів. Тому вони почали самотужки розшукувати винуватців.

Активісти обіцяють продовжити акції у цьому торговельно-розважальному комплексі. Не виключають, що навідаються й до інших закладів цієї мережі.

Анна Брикова, Едвард Белінський, "5 канал"

Попередній матеріал
У Росії заборонили користуватися месенджерами анонімно
Наступний матеріал
На показі фільму “Від рабства до свободи” у кінотеатрі "Київ": виступ Порошенка – відео
Loading...