Сутички з правоохоронцями
Сутички з правоохоронцями 5 канал

Поліцейський, який бив ногами лежачого активіста "С14", не з'явився до суду

Читайте по-русски
Коп від 15 квітня нібито перебуває на стаціонарному лікуванні у шпиталі МВС

Підготовче судове засідання у справі співробітника Нацполіції Василя Мельникова – вкотре перенесли. Обвинувачений правоохоронець не з'явився у Подільський районний суд столиці, де розглядають його справу.

За словами адвоката Павла Немчини – його підзахисний перебуває від 15 квітня на стаціонарному лікуванні у шпиталі Міністерства внутрішніх справ. Захисник заявив, що Мельников має загострення грижі хребта. На доказ своїх слів сторона захисту надала довідку з медзакладу. Проте в ній – не йдеться про дату виписки.

Водночас адвокат потерпілого Миколи Анцифірова зауважив, що довідка не оригінал, а копія, датована 15 квітня. Суд заслухав сторони і вирішив перенести засідання на 17 травня.

Копу Василю Мельнику закидають перевищення влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством. У разі доведення вини йому загрожує покарання до 8-ми років в'язниці, із забороною обіймати посаду терміном ще на 3 роки.

Нагадаємо, на початку лютого між правоохоронцями та учасниками організації "С14" у стінах Подільського райуправління поліції почалася штовханина, а згодом – і побиття активістів. Зокрема, на відео зафіксовано, як оперативний співробітник райвідділу в цивільному одязі – Василь Мельников – ногами б'є в голову одного із затриманих.

 

Попередній матеріал
ЦВК визначилася з датою оголошення результатів виборів Президента
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – завершено
Loading...