Німеччина
Німеччина tsn.ua

У Німеччині вважають, що восьмигодинний робочий день застарів

  Очільник ради економічних експертів при німецькому уряді виступає за гнучкіший графік роботи в німецьких компаніях

  У Німеччині слід запровадити гнучкіший графік роботи для підтримки конкурентоспроможності німецьких компаній. Про це заявив глава Ради економічних експертів при уряді ФРН Крістоф Шмідт (Christoph Schmidt) в інтерв'ю газеті Welt am Sonntag, повідомляє DW.

  Зазначається, що фірми, які хочуть вижити в новому, просякнутому цифровими технологіями, світі, повинні бути маневреними та вміти швидко скликати свої команди (співробітників. - Ред.). Переконання, що робочий день починається в офісі вранці та закінчується після виходу з офісу, застаріло", - вважає Шмідт. Водночас фахівець застеріг від прихованого збільшення робочого часу внаслідок реформи. "Можливо, роботодавцям цього й хотілося б, але повинно йтися винятково про те, щоб існуючий робочий час гнучкіше розподілявся протягом дня і тижня", - пояснив Шмідт.

  "Німецькі роботодавці давно виступають за скасування восьмигодинного робочого дня та збереження чинної норми щодо обмеження праці 48-ми годинами на тиждень, пише Welt am Sonntag. Вони також виступають за скорочення з 11 до 9 годин зафіксованої в законодавстві норми обов'язкової перерви між робочими днями. Профспілки - проти, бо остерігаються фактичного збільшення робочого часу для працівників", - йдеться у повідомленні.

  Рада економічних експертів передала свої висновки канцлерці ФРН Анґелі Меркель (Angela Merkel). Реформа трудового законодавства - одна з тем переговорів щодо створення коаліції "Ямайка" у складі християнських демократів, "зелених" та вільних демократів в Бундестазі нового скликання.

  Дивіться також фотогалерею за темою:

  Попередній матеріал
  З 1 травня, але без 8 березня: В'ятрович розповів про новий календар вихідних днів в Україні
  Наступний матеріал
  Росія за крок від повної дискваліфікації з зимової Олімпіади-2018 – ЗМІ
  Loading...

  Керівництво ІнГЗК закликає виправити ситуацію з незабезпеченням піввагонами УЗ

  У Києві відбудеться масштабний бізнес-форум Level Up Ukraine 2017

  "Укрзалізниця" не має "відпускати" ціни на напіввагони – Галасюк

  Під загрозою зриву знаходяться виробничі програми двох меткомбінатів – директор "Азовсталі"

  Форум "Масштаби і схеми тіньової економіки": чи почують депутати

  5 канал - трансляція наживо